Anasayfa / Antalya / Antalya Fujitsu Klima Servisi

Antalya Fujitsu Klima Servisi

Antalya Fujitsu Klima Servisi İklimlendirme tamiri & Isıtma , kırk yılı aşkın süredir bölgesinde benzersiz AC hizmetleri sunmaktadır. 

Fujitsu Klima Servisi Antalya

Konut ve ticari iklimlendirme sistemlerinin tüm marka ve modellerine hizmet vermekteyiz ve ister yeni isterse yeni bir kurulum olarak olsun, yeni bir AC sistemi arayan müşteriler için tam bir ürünleri yelpazesi sunuyoruz. Soğutma ihtiyaçlarınız ne olursa olsun,  servis için yerel işletmenizdir.

AC Onarımı için Bize arayın

İklimlendirme üniteniz çalışıyor mu, yoksa evinizdeki hava olması gerektiği gibi zorlanmıyor ve serinliyor mu?  İklimlendirmesini & Isıtma işlemini bir çağrı yapın,  çoğunda hızlı, verimli ve uygun fiyatlı AC onarım hizmeti sunuyoruz . Tecrübeli teknisyenlerimiz klimaların tüm marka ve modellerini tamir etmek için eğitilmiştir ve mevcut sisteminizi değiştirmeniz gerektiğinde çok çeşitli yeni üniteler taşıyoruz.

24 Saatlik Acil Ev AC Servisi

bölgesinde sıcak yaz aylarında, birçok evin neredeyse tüm gün boyunca merkezi klimalarını çalıştırması gerekiyor. Bu nedenle, gecenin ortasında bile bir bozulma yıkıcı olabilir. Böyle bir durum ortaya çıkarsa, İklimlendirme ve Isıtma, saat kaç olursa olsun yardım etmeye hazırdır. Bizim Ac onarım şirketi 24/7 acil hizmet sunmak ve AC birimi bakıp tamir olması mümkün olan en kısa sürede bir teknisyen yolunu gönderebilirsiniz.

Gündüz ve gece serin kalmanıza yardımcı olmak için işimizi düşünüyoruz. yardımında yardıma ihtiyacınız olursa, istediğiniz zaman  telefonu arayın.

HVAC sisteminin genellikle bir evde en büyük enerji maliyeti olduğunu biliyor muydunuz? İki yıllık (yaz ve kış) ev bakımı ve HVAC ayarlarının planlanması sadece size bir fikir verecektir, aynı zamanda aşağıdakileri de sağlayacaktır:

  • Maksimum verimliliği koruyun,
  • Fazla ödeme yapılmasını önle,
  • En yüksek soğutma süreleri sırasında sistem arızalarından tamamen kaçının,
  • Daha büyük ve daha pahalı onarımların olasılığını azaltın ve
  • HVAC sisteminizin ömrünü uzatın.

İklimlendirme ve Isıtma, bizimle devam eden iki yıllık bir bakım sözleşmesini sürdüren müşterilere servis indirimi sunmaktadır. AC bakım servisimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve sizin için uygun olduğunda randevu almak için hemen arayın.

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kombi Bakım Arıza Masrafı Kim Karşılar

KiRALANAN BIR DAiREDE YAŞIYORSAK SIRADAN VE OLAĞANÜSTÜ KAZAN BAKIMI MASRAFLARINDAN ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi