Anasayfa / Antalya / Antalya Goodman Klima Servisi
air conditioning engineer

Antalya Goodman Klima Servisi

Antalya Goodman Klima Servisi Klima ve Isıtma sistemi  ,ticari ve ikamet amaçlı klima tesisatı kurulum ve ısıtma onarım hizmetleri ile ilgili dinamikleri tanır. Bu nedenle, tüm ısıtma ve klima tamir servisleriniz için kaliteli bileşenler ile eşleştirilmiş mükemmel müşteri hizmetleri sunmayı taahhüt ediyoruz.

Goodman Klima Servisi Antalya

Aslında, yeni bir klima almayı düşünüyorsanız, mevcut ünitenizin olması gerektiği gibi performans göstermediğini düşünüyorsanız, öncelikle bizi aramalısınız! Her zaman , ilk seçenek olarak onarım ile süreci başlatmaya,sizi ve finansal görünümünüzü akılda tutmayaçalışırız. Gerçekten yeni bir klimaya ihtiyacınız varsa, bunu da halledebiliriz.

24 Saat Acil İklimlendirme Onarım Hizmetleri

Endişelenmeyin, klimaların çoğu zaman en uygun zamanlarda başarısız olacağını anlıyoruz. Acil bir durumda A / C varsa ve sabah 11: 00’de ya da gece saat 11: 00’de acil bir durumda kalıyorsa, Teksas’ta buraya hızlı bir şekilde ihtiyacınız var! Müşterilerimize haftada 7 gün / 24 saat daha büyük Katy, TX bölgesinde hizmet verebileceğimizden emin olabilirsiniz . Tipik günlerimiz, bu saatlerden önce ve sonra acil servislerle sabah 8’den akşam 8’e kadardır.

Durumumu Acil Durum Yapan Nedir ?

Ne zaman olursa olsun, uygun fiyata mükemmel hizmet sunarken sizi serinletmek için işimizi yaptık. Ama aslında 24 saat acil bir AC onarımı ne oluşturur?

Öncelikle, her zaman bizi her zaman arayabileceğiniz, yılın her günü biliyorum. Ekibimiz, sabaha kadar bekleyebilecek bir şey olup olmadığına veya bir teknisyenin durumunuzu derhal kontrol etmesi gerektiğine karar verebilir.

Bir uzman olmadan konunuzun ciddiyetini kendi kendine teşhis ederken, burada bir iklimlendirme acil durum oluşturduğunu düşündüğümüzün bazı genel kuralları ve akşam geç olsa bile bizi aramalısınız.

  • Hava Akışı Yok – Klima Üniteniz çalışıyorsa ve havalandırma deliklerinden herhangi bir hava gelmiyorsa, bu birkaç farklı yolla başarısız bir sistem olabilir. Tipik olarak bu bir üfleyici sorunu, bir termostat veya nihayet yeterli ve havluya attı. Onu hayata döndürmek için elimizden geleni yapacağız. Eğer hala havalı değilse, istediğiniz kadar havalı olmazsa, aşırı hava koşullarında olmadıkça acil bir durum olmazdı. Ancak, klimalar herhangi bir hava akışı üretmiyorsa veya havalandırma deliklerinden çıkan hava sıcaksa, devam edin ve saat sonra bizi arayın, böylece ailenizin rahat ve güvenli olduğundan emin olabiliriz.
  • Garip Sesler – AC sisteminiz birkaç farklı nedenden ötürü tuhaf sesler çıkartabilir, ancak burada saatlerden sonra bizi aramanız gereken iki şey var. Bazen bir kompresör çok yüksek basınçta çalışır ve üniteyi güvensiz hale getirecek çığır açan bir gürültüye neden olur. Daha yaygın bir neden, fan kayışı gevşek olması olabilir. Sisteminiz aşırı görünen bir gürültü yapıyorsa, yapılacak en güvenli şey sisteminizi kapatmak ve bizi aramaktır.
  • Garip Kokular – Klimanızdan veya havalandırma deliklerinden çıkan yanık kokusu yaşarsanız, bu genellikle elektriksel bir problemin ya da yanabilen aşırı ısınmış bir parçanın bulunduğu bir durumdur. A / C’niz yanıyor gibi kokuyorsa, acil servis için uzmanlarımızdan birini aramalısınız.

Size ve havalandırmaya ya da ısıtma sorunlarınıza verdiğimiz odak, her onarım veya kurulumu kişisel ihtiyaçlarınız için tek bir seferde uyarlayabilmemiz için mümkün olan en iyi çözümü sunmamızı sağlar.

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kombi Bakım Arıza Masrafı Kim Karşılar

KiRALANAN BIR DAiREDE YAŞIYORSAK SIRADAN VE OLAĞANÜSTÜ KAZAN BAKIMI MASRAFLARINDAN ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi