Anasayfa / Antalya / Antalya Kelon Klima Servisi

Antalya Kelon Klima Servisi

Antalya Kelon Klima Servisi sisteminiz veya sistem bileşeniniz bozulduğunda tam işlevselliği geri getirmek için değil, aynı zamanda ekipmanınızın maksimum verimlilikte çalışmasını sağlamak için tam kapsamlı onarım ve bakım hizmetleri sunar.

Kelon Klima Servisi Antalya

Antalya Kelon Klima ServisiDüzenli Bakım Hizmet Sözleşmemiz dahil olmak üzere düzenli rutin bakım servisimiz, sisteminizin yıl boyunca, yıldan yıla yıl boyunca en iyi durumda kalmasını sağlar. Isıtma ve soğutma ekipmanlarının tüm marka ve modellerine hizmet veriyoruz ve sistem kontrolleri ve ayarlamalar sağlamak ve oluşabilecek problemleri gidermek için hazır bulunuyoruz.

Hızlı tamir ve bakım hizmetlerine ek olarak, uzman teknisyenlerimiz ayrıca yeni AC kurulum hizmeti de sunmaktadır. Seçeneklerinizi en üst düzeye çıkarmak ve yaşam tarzınıza en uygun sistemi bulmanızı sağlamak için üst düzey üreticilerden yüksek verimli ısıtma, soğutma ve hava kalitesi çözümleri eksiksiz bir çizgi taşırız.

memnuniyet sağlamak konusunda ciddiyiz.

Antalya Kelon Klima Servisi Ayrıca işinizin gelişmesine yardımcı olmak için ofisinizde, tesisinizde veya depoda atmosferi kontrol eden ticari ve endüstriyel  hizmetleri sunuyoruz. Bir klimanın filtreleri, bobinleri ve yüzgeçleri, ünitenin yıllar boyunca etkin ve verimli şekilde çalışması için düzenli bakım gerektirir. Gerekli bakımın ihmal edilmesi, klima performansında istikrarlı bir düşüş sağlarken, enerji kullanımı düzenli olarak artar.

KLİMA FİLTRELERİ Klimanızın
verimliliğini sağlayacak en önemli bakım görevi, filtrelerini rutin olarak değiştirmek veya temizlemektir. ( Aylık Servisi ) Tıkalı, kirli filtreler normal hava akışını engeller ve sistemin verimini önemli ölçüde azaltır. Normal hava akışı engellendiğinde, filtreyi atlayan hava, doğrudan evaporatör bobinine kir taşıyabilir ve bobinin ısı emme kapasitesini bozabilir. Kirli, tıkanmış bir filtrenin temiz bir filtre ile değiştirilmesi klimanızın enerji tüketimini% 5 ile% 15 arasında azaltabilir.

Antalya Kelon Klima ServisiMerkezi klimalar için, filtreler genellikle geri dönüş kanalının uzunluğu boyunca bir yere yerleştirilir. Yaygın filtre yerleri duvarlarda, tavanlarda veya klimanın kendisindedir. Oda klimaları, odaya bakan ızgaraya monte edilmiş bir filtreye sahiptir.

Bazı filtre türleri yeniden kullanılabilir; diğerleri değiştirilmelidir. Çeşitli türlerde ve verimliliklerde bulunurlar. Klima sisteminizin filtresini veya filtrelerini , soğutma mevsiminde her ay veya iki kez temizleyin veya değiştirin . Klima sürekli olarak kullanılıyorsa, tozlu koşullara maruz kalıyorsa veya evde evcil hayvanlarınız varsa, filtrelerin daha sık dikkat etmesi gerekebilir.

HAVALANDIRICI KOŞULLARI
Antalya Kelon Klima ServisiAntalya Kelon Klima Servisi Klimanın evaporatör bobini ve kondenser bobini aylarca ve yıllarca hizmet boyunca kir toplar. Temiz bir filtre, evaporatör bobininin çabuk kirlenmesini önler. Bununla birlikte, zamanla, evaporatör bobini hala kir toplayacaktır. Bu kir hava akışını azaltır ve bobini izole eder, ısıyı emme yeteneğini azaltır. Bu sorunu önlemek için evaporatör bobini her yıl kontrol ettirin.

Arada sırada ünitenin tahliye kanallarından sert bir kablo geçirin . Tıkalı tahliye kanalları, birimin nemi azaltmasını önler ve ortaya çıkan fazla nem duvarları veya halıyı renginin solmasına neden olabilir.

SOĞUTMADIĞINDA, SOĞUTUCU DIŞINDAN ÇIKARILIR.

Arabanız gibi klimanızın düzenli bakımı da, ömrünü uzatacak optimum performansta çalışmasını sağlayacaktır. Klimanıza servis vererek, elektrik kullanımınızı da azaltacak ve elektrik faturanızdan tasarruf edeceksiniz!

Antalya Kelon Klima Teknik Servis Bölgelerimiz

  • Aksu , Döşemealtı , Kepez , Konyaaltı , Muratpaşa

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Klima kötü bir kokumu veriyor ?

Klima kötü bir kokumu veriyor ? Klimanız kötü kokuyorsa, ünitenizden ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi