Anasayfa / Antalya / Antalya Midea Klima Servisi
Antalya Midea Klima Servisi

Antalya Midea Klima Servisi

Antalya Midea Klima Servisi Amacınız sizin ve aileniz için sunduğumuz her hizmet veya kurulumdan% 100 memnun olmanızdır. Tabii ki ana işimiz, ısıtma ve hava sisteminiz ile ilgileniyor ve sadece kurduğumuz ürünleri değil bütün model ve klimalara hizmet ediyoruz.

Midea Klima Servisi Antalya

Antalya Midea Klima ServisiAyrıca, evinizin konfor seviyesi ve verimliliğini büyük ölçüde arttırabilecek birçok katma değerli hizmet sunuyoruz. Yüksek eğitimli tesisatçılarımız ve servis teknisyenlerimiz  bölgesinde en iyileridir.

Isıtma ve İklimlendirme Hizmetleri
Isıtma ve Klima Onarımı – Ücretsiz Tahminler. Tüm marka ve modellere hizmet ediyoruz.
Bakım Anlaşmaları – Huzur ve para kazandırır.
Servis ve Onarım – Tüm Marka ve İmalatçılarla birlikte çalışıyoruz.
Sistem Değiştirmeleri Daha verimli bir sisteme mi ihtiyacınız var? Bizi ÜCRETSİZ Tahmin için arayın!
Kanal Temizliği – Her 5 ila 7 yılda bir yapılmalıdır, sterilizasyon da dahildir.
Nem gidericiler – Bu ısı değil, tüm evi ele alır.
Elektronik Hava Temizleyicileri -% 85’e kadar partikül .03 mikrona kadar çıkarır.
Programlanabilir Termostatlar – Yardımcı programlarda% 30’a kadar tasarruf edin.
Bütün Ev Teşhisleri – Hava görünür hale getirir, konfor ve verimlilik problemlerini çözer.

Bozuk veya kötü performans gösteren bir klima ile sıkışmış olmak streslidir. Klima Onarımı ile doğru yardımı alın . Sorunu hiçbir zaman çözmeyiz, böylece sizi mutlu eden şeylere geri dönebilirsiniz. Uzman teknisyenlerimizi aradığınızda, uzun süre ısı çekmeniz gerekmez.

Hızlı arama önemlidir

Hemen bir arama yapmak, mütevazi bir tamir ile tamir edilebilirken bir sorunu yakalayarak onarımı küçük tutmaya yardımcı olur. Performansta bir değişiklik fark ettiğinizde, en kısa zamanda bizi arayın. Beklemek büyük sorun riskini arttırır. Onarımın hızlı bir şekilde yapılması, erken değiştirme veya pahalı ve zaman alıcı onarım çalışmalarını önler. Güç faturanızda dengesiz soğutma artar. AC’nizden gelen garip sesler, bizi hemen aramanız gereken bir işarettir.

Tamir servisimiz 60 yılı aşkın deneyime dayanmaktadır.

Antalya Midea Klima Servisiİşi hızlı bir şekilde bitirmek için acele ettiğinizde bile, işin nasıl yapıldığını bilen birini seçmeniz önemlidir. yılından bu yana ısıtma ve soğutma ihtiyaçları olan alan ailelerine ve işletmelerine yardımcı olmaktadır. En yüksek endüstri standartlarında çalışmayı gerçekleştirdiğimizden ve müşterilerimize dürüst yardım sunduğumuzdan itibarımızı oluşturduk. İncelemelerimiz kendileri için konuşur ve teknisyenlerimizin tümü Sertifikalı Konfor Uzmanlarıdır. Yaptığımız güne kadar tüm onarım çalışmaları için bir yıl garanti verdiğinizden emin oluyoruz.

Herhangi bir marka veya model klima üzerinde çalışabiliriz

Yüksek eğitimli teknisyenlerimiz, durumu ne olursa olsun size yardımcı olabilir. Herhangi bir marka veya model, bakım veren ve verimli ekip üyelerimizden biri tarafından düzeltilebilir.  son ürünlerinde uzmanlaştık ve her türlü soğutma ekipmanını biliyoruz. Bir  sorununuz varsa, işte bulunduğumuz altmış artı yıl içinde şansınız var, tanıdığınız birisine yardım ettik.

Size nasıl yardımcı olabiliriz.

Onarımınızı evinizin veya iş yerinize önem veren bir uzmanın ellerine verin. Evinize özenle yaklaşırız ve AC sorununuza çözüm bulmak için olası her sorunu gideririz. Ön ödemeli fiyatlar sunuyoruz, böylece ne ödemenizi biliyorsunuz ve açgözlü bir yükleniciden bir sürpriz alamıyorsunuz.

Antalya Midea Klima Teknik Servis Bölgelerimiz

  • Aksu
  • Döşemealtı
  • Kepez
  • Konyaaltı
  • Muratpaşa

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Klima kötü bir kokumu veriyor ?

Klima kötü bir kokumu veriyor ? Klimanız kötü kokuyorsa, ünitenizden ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi