Anasayfa / Arçelik / Bursa Arçelik Klima Servisi

Bursa Arçelik Klima Servisi

Bursa Arçelik Klima Servisi Servis ve bakım paketlerimiz, bir müşteri olarak sizin için son derece faydalıdır, zira bakımsız havalandırma veya havalandırma sistemleri, işletme maliyetini artıracak olan kötü hava akışlarından dolayı etkisiz, hijyenik ve verimsiz hale gelebilir.

Arçelik Klima Servisi Bursa

Kötü bakım, aynı zamanda, kompresörler, fan motorları, PCB’ler gibi pahalı parça değişimlerine yol açabilecek ve hatta tamamen yeni bir sistem gerektirmesiyle sonuçlanabilecek, bozulacak sistemlerin en büyük sebebidir.

Bakım Tasarım ve Kurulum

İklimlendirme fonksiyonunuzu yapan şey konusunda uzman olmadığınızı biliyoruz – bu yüzden bizi aradınız! Teknisyenlerimizin aşağıdaki terimlerden birkaçını duyduğunu duyabilirsiniz, ancak herhangi bir sorunuz olduğunda her zaman sormaktan çekinmeyin:

  • Hava Kumandası – eviniz boyunca klimalı hava sirkülasyonu sağlayan iç ünite. Bir hava işleme ünitesi, bir üfleyici, ısıtma ve / veya soğutma elemanları, filtre rafları veya odaları ve amortisörleri içerir.
  • Kompresör – Merkezi bir klima sisteminde kompresör (ve kondenser) evinizin dışındaki kutuda bulunur ve soğutma işlemini başlatmak için soğutucuyu sıkıştırır.
  • Evaporatör Bobini – klima sisteminin, evinizin havasını ısıtarak, soğutucunun buharlaşmasına izin vererek, çevreleyen havanın ısısını dışarı çekerek, hava sıcaklığını düşüren kısmı.
  • Soğutucu – Evaporatör serpantinlerinde bulunan, gazdan sıvıya hareket eden ve bir soğutma etkisi yaratacak şekilde ısı alışverişinde bulunan bir madde.
  • Mevsimsel Enerji Verimliliği Oranı (SEER) – SEER, bir klima sisteminin genel işletme verimliliği için standartlaştırılmış bir ölçümdür. Sistemin SEER derecesi ne kadar yüksek olursa, enerjiyi hava soğutmasına dönüştürmede o kadar verimli olur.

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kombi Bakım Arıza Masrafı Kim Karşılar

KiRALANAN BIR DAiREDE YAŞIYORSAK SIRADAN VE OLAĞANÜSTÜ KAZAN BAKIMI MASRAFLARINDAN ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi