Anasayfa / Bursa / Bursa Lg Klima Servisi

Bursa Lg Klima Servisi

Bursa Lg Klima Servisi Günümüzün klimaları her zamankinden daha fazla konfor ve verimlilik sağlıyor. Eviniz ne büyüklükte olursa olsun, serin, konforlu ve daha temiz havaya ihtiyacınız olduğunda, aileniz için yapabileceğiniz en iyi yatırımı sağlamaya adadık.

Lg Klima Servisi Bursa

Bu sizin ve aileniz için ne anlama geliyor? Yılın en sıcak günlerinde tam konforun tadını çıkaracak ve aynı zamanda soğutma maliyetlerinizi azaltacağınız anlamına gelir.

KLİMA SERVİS VE ONARIMI

Klima tamirlerinizi kimin gerçekleştirdiğine dikkat edin. Backslee’de işinizi saygıyla ele alıyoruz. Her türlü klima tamirinden sonra işiniz, geldiğimiz zamankiyle aynı görünüyor.

Klima servisine ihtiyaç duyduğunuzda bunu sağlıyoruz. Backslee’de, birçok klima müteahhiti gibi size yeni bir klima satmaya çalışmak yerine, klimanızı tamir etmek ve onarmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

KLİMA KURULUMU

Backslee, bütçeniz için en iyi klimayı seçmenize yardımcı olacaktır. Daha büyük her zaman daha iyi değildir. Backslee’de en uygun soğutma ve rahatlık için doğru boyuttaki klimanın seçildiğinden emin olmak için ticari binanızı analiz edeceğiz.

birçok farklı marka klima ile geniş bir deneyime sahiptir.

Yüksek Verimli Klimalarla Evinizi Serinletin

Geleneksel bir klima sistemi iki bölümden oluşur: bir evaporatör bobini veya hava işleme ünitesi gibi bir iç ünite ve bir dış ünite. Açık hava yoğunlaştırma ünitesi, soğutucunun ev içerisindeki ısısını serbest bırakır. İç ve dış ünitelerin birlikte çalışmak üzere tasarlanmıştır.

Klima, bir evaporatör bobini veya hava çözücüsü ile uygun şekilde eşleştirildiğinde, maksimum verimlilik ve daha uzun sistem ömrü elde edersiniz. Klima ve soğutma verimliliği, bir Mevsimsel Enerji Verimliliği Oranı (SEER) kullanılarak ölçülür. Daha yüksek bir SEER derecesi daha yüksek enerji verimliliği anlamına gelir.

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kombi Bakım Arıza Masrafı Kim Karşılar

KiRALANAN BIR DAiREDE YAŞIYORSAK SIRADAN VE OLAĞANÜSTÜ KAZAN BAKIMI MASRAFLARINDAN ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi