Anasayfa / Daikin / İstanbul Daikin Klima Servisi
İstanbul Daikin Klima Servisi

İstanbul Daikin Klima Servisi

İstanbul Daikin Klima Servisi Teknisyenlerimiz tüm klima sistemlerinde uzun yıllara dayanan deneyime sahipler, görmediğimiz neredeyse hiçbir şey yok. İş kamyonlarımız, tüm farklı tiplerde ve markalarda çalışan markalarla donatılmıştır. Tüm çalışan teknisyenler, Klima endüstrisindeki tüm ilerlemelere ayak uydurmak için sürekli eğitimden geçirilmektedir.

Daikin Klima Servisi İstanbul

İstanbul Daikin Klima ServisiDeneyimli klima tamir teknisyenlerimiz, probleminize hızlı bir şekilde cevap verecek ve merkezi klima sisteminizin arıza teşhisi, onarılması ve sorunsuz bir şekilde çalıştırıldığından emin olacaktır.

Klima teknisyenlerimiz, soğutma sisteminizin sorununu gidermek ve teşhis etmekle başlar. Daha sonra size tüm detayları vereceğiz ve herhangi bir onarım yapmadan önce yetkilendirmenizi bekleriz. Bizim tamir servisimiz uygun fiyatlı ve sizin memnuniyetinize göre yapılır ve ilk servis çağrımızın ne kadar iyi gittiğini gördüğünüzde sadık bir müşteri olacağınızı umarız.

Klima Bakım Hizmetlerine Güvenin

Kapsamlı klima önleyici bakım , bir klima ünitesinin ömrünü uzatır ve tam güçte çalışmasını sağlar. Düzenli bakım aynı zamanda üniteyi aniden çökmesini önler, yazları sırasında yıkıcı olabilir.

İki yıllık (yaz ve kış) bakım planımıza bir dönüş yapmak isteyip istemediğinizden emin değilseniz,  ile bir bakım randevusu planlayın ve klima ünitesinin ayarlanmasının anında faydasını göreceksiniz.

uzmanlarımız tamir ve bakım için uygundur, çünkü müşterilerimizin ihtiyaçlarının karşılanması bizim için önemli. Acil bir durum ya da rutin bir inceleme olsun, arkanı kolladık. Yıllık servis, sizin en iyi seçiminizdir ve aşağıdakiler dahil olmak üzere profesyonellerin bir ürün yelpazesini kapsar:

Verimlilik: Klimanız ne kadar sık ​​onarılırsa, o kadar verimli ve uzun sürecektir. En yüksek verimlilikte çalışırken, bu aynı zamanda daha az enerji kullanımı ve dolayısıyla daha düşük enerji maliyetleri anlamına gelir. Rahatlık: Bir klima en iyi şekilde çalışıyorsa, evinizdeki insanlar da öyle. Klimanızın durumunda rahat olmak, sıcaktan serin ve pozitif kalmanızı sağlar.
Güvenilirlik: Düzenli bakımda sorunların veya bozulmaların şansı önemli ölçüde azalır, çünkü profesyonellerimiz ortaya çıkmadan önce sorunları kontrol edebilir ve çözebilir. Klimanız daha sık kullanıldığında bile sabit ve güvenilir kalacaktır. Güvenilirlik: Klima hizmetinizi bir otomobil yağ değişimiyle karşılaştırın – her ikisinin de üstünde kalmak, sizi hedefinize götürmek için aracınıza ve yaz boyunca serin kalmanız için evinize güvenebileceğiniz anlamına gelir.Güvenilir bir sistemle yazınızdan daha fazlasını alabilirsiniz.

İstanbul Daikin Klima ServisiKlimanızdan özellikle yaz aylarında yararlanmak ve düzenli servis ile bakım yapmak sizi temin eder. İşte üzerimizdeki yüksek sıcaklıklar hakkında da göz önünde bulundurmanız gereken birkaç şey:

 • Güneşliklerinizi kapatın: Evinizin içini güneş ışığından ve içeri sızabilecek ısınmadan koruyarak evinizi daha serin tutabilirsiniz. Pencerelerinizi geceleri açık bırakmak, evinizi rahat tutmak ve klimanızı rahatlatmak için doğal soğuk havayı kullanmanın bir başka iyi yoludur.
 • Fan kullanın: fanlar uzun süre içinde kalacağınızı bildiğiniz odalarda kullanılabilir. Ek hava hareketi sağlarlar ve yeterlilikten tasarruf etmek için termostatınızı birkaç derece artırmanıza izin verir.
 • Programlanabilir termostatlar: Klimanızın gece gündüz açık ve kapalı olmasını planlamanıza izin veren birçok programlanabilir ve akıllı termostat vardır. Bu seçim, özellikle evinizde sık sık bulunmuyorsanız, paradan tasarruf etmenizi sağlar.

İstanbul Daikin Klima Teknik Servis Bölgelerimiz

 • Adalar , Arnavutköy , Ataşehir , Avcılar
 • Bağcılar , Bahçelievler , Bakırköy
 • Başakşehir , Bayrampaşa , Beşiktaş
 • Beykoz , Beylikdüzü , Beyoğlu
 • Büyükçekmece , Çatalca , Çekmeköy
 • Esenler , Esenyurt , Eyüp , Fatih
 • Gaziosmanpaşa , Güngören
 • Kadıköy , Kağıthane , Kartal
 • Küçükçekmece , Maltepe , Pendik
 • Sancaktepe , Sarıyer , Şile , Silivri
 • Şişli , Sultanbeyli , Sultangazi
 • Tuzla , Ümraniye , Üsküdar , Zeytinburnu

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Klima kötü bir kokumu veriyor ?

Klima kötü bir kokumu veriyor ? Klimanız kötü kokuyorsa, ünitenizden ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi