Anasayfa / Frigidaire / İstanbul Frigidaire Klima Servisi
İstanbul Frigidaire Klima Servisi

İstanbul Frigidaire Klima Servisi

İstanbul Frigidaire Klima Servisi yüksek kaliteli hizmet ve kişisel dokunuş sağlamaktan gurur duyuyoruz. Her bir müşterinin, ailemizin bir üyesi olarak aynı saygı ve dürüstlükle tedavi edilmeyi hak ettiği inancımızdır – üst sıradaki müşteri hizmetlerimiz ve üstün iş kalitesi bu inanca dayandırılabilir.

Frigidaire Klima Servisi İstanbul

İstanbul Frigidaire Klima ServisiMükemmelliğe olan bağlılığımız, bizi bu kadar uzağa taşıyor ve bu taahhüdü geleceğe uzun vadede onurlandırmayı planlıyoruz.

Onarma Gerektiren İşaretler

Klima sistemleri, bir şeyler yanlış gittiğinde neredeyse her zaman size bildirecektir. Bu işaretlerden herhangi birini fark ettiğinizde, hemen profesyonel bir klima teknisyenini arayın:

problemlerinizi çözebileceğimizden eminiz .

 • Zayıf veya etkisiz soğutma. Eğer alışkın olduğunuz bir standart standardı alamıyorsanız, sisteminizde bir şey yanlıştır. Zayıf soğutma genellikle genel aşınma ve yıpranma ( bakım uzmanlarımız tarafından en iyi şekilde işlenir  !), Bileşen arızası veya hatta olası bir tıkanıklıkla ilgilidir. Sorununuzu teşhis edeceğiz ve en kısa zamanda çözeceğiz.
 • Azaltılmış enerji verimliliği. Soğutma faturalarınız geçmişte olduğundan daha az mı (veya çok) görünüyor? Azaltılmış verim çok yaygın bir konudur ve biz rutin olarak ele alırız. Büyük soğutma maliyetlerinin sizi hayal kırıklığına uğratmasına izin vermeyin klima onarımı için çağrı yapın!
 • Tuhaf sesler. Sisteminizin oluşturduğu arka plan gürültüsü, tam olarak öyle olmalıdır ki, neredeyse fark edilir bir fısıltı. Eğer sisteminizden kuşatma, vurma, hırıltı veya sersemlemeyi fark ederseniz, hemen bir klima tamir uzmanına başvurun.
 • Tuhaf kokular. Sisteminizi sadece yılın ilk kez başlattıysanız kalın, küflü kokular nadir değildir. Ama koku devam ederse, toz sisteminizi boğmaya başlamadan önce bir uzman çağırın!
 • Kötü nem veya sızıntı. Sisteminizde veya etrafında hiçbir zaman ayakta sıvı bulunmamalıdır. Aşırı nem, yoğuşma tahliyesinde bir soğutucu sızıntısı sorunlarına işaret edebilir. Her iki durumda da, çok gerçek bir yangın ve elektrik tehlikesi sunar ve hemen kullanılmalıdır!

Arızalı bir klima ünitesini tamir etmek istiyorsanız, Tüm iklimlendirme ihtiyaçlarınızı karşılayan düşük maliyetli hizmetle size yardımcı olmak için burada. Mükemmel klima ünitesini seçmenize yardımcı olmaktan, kurulum sonuna kadar tüm süreç boyunca yanınızdayız. İşiniz doğru yapıldığında endişelenmenize gerek kalmadan arkanıza yaslanıp rahatlamanızı sağlar.

İstanbul Frigidaire Klima ServisiBu sıcak İstanbul yaz sıcaklıkları her yıl daha yüksek ve daha yükseğe çıkarken, en çok ihtiyaç duyduğunuzda güvenebileceğiniz bir klima ünitesine sahip olmak hiç olmadığı kadar önemlidir. İstanbul ve çevresindeki alanlarda güvenilir klima onarımı ile evinizi yaklaşan yaz ile çalışmaya hazır hale getirebiliriz.

Şirketimizi kurduğumuz günden beri tüm müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak için özenle çalıştık. Müşterilerimizin zamanına saygı duymaktan ve tahminde bulunurken dürüst olmaktan gurur duyuyoruz. Burada gizli ücret yok! Müşterilerimizin ne söyleyeceğini duymak için referanslarımıza göz atın.

Bu Enerji Faturalarını Uzun Dönemde Düşük Tutun

Teknisyenlerimiz uzun yıllardır klima endüstrisinin ön saflarında yer almaktadır. Sürekli çalışkanlıkları ve bağlılıkları, tesisinizden ayrıldığımızda klima ünitenizin yeni kadar iyi çalışacağını garanti etmemize yardımcı olan şeydir.

Klima üniteniz bozulduğunda, yapmak istediğiniz en son şeylerden biri, teknisyenleri beklemektir. Teknisyenlerimiz 24 saat içinde beklentilerinizi aşmaya hazırlar.

İstanbul ve Çevresindeki KLİMA (AC) Onarımlarına Nasıl Yardımcı Olabileceğimizi Keşfetmek İçin Bugün Bize Ulaşın.

İstanbul Frigidaire Klima Teknik Servis Bölgelerimiz

 • Adalar , Arnavutköy , Ataşehir , Avcılar
 • Bağcılar , Bahçelievler , Bakırköy , Başakşehir
 • Bayrampaşa , Beşiktaş , Beykoz , Beylikdüzü
 • Beyoğlu , Büyükçekmece , Çatalca
 • Çekmeköy , Esenler , Esenyurt , Eyüp
 • Fatih , Gaziosmanpaşa , Güngören , Kadıköy
 • Kağıthane , Kartal , Küçükçekmece , Maltepe
 • Pendik , Sancaktepe , Sarıyer , Şile
 • Silivri , Şişli , Sultanbeyli , Sultangazi
 • Tuzla , Ümraniye , Üsküdar , Zeytinburnu

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Klima kötü bir kokumu veriyor ?

Klima kötü bir kokumu veriyor ? Klimanız kötü kokuyorsa, ünitenizden ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi