Anasayfa / Frigidaire / İstanbul Frigidaire Klima Servisi

İstanbul Frigidaire Klima Servisi

İstanbul Frigidaire Klima Servisi üksek kaliteli hizmet ve kişisel dokunuş sağlamaktan gurur duyuyoruz. Her bir müşterinin, ailemizin bir üyesi olarak aynı saygı ve dürüstlükle tedavi edilmeyi hak ettiği inancımızdır – üst sıradaki müşteri hizmetlerimiz ve üstün iş kalitesi bu inanca dayandırılabilir.

Frigidaire Klima Servisi İstanbul

Mükemmelliğe olan bağlılığımız, bizi bu kadar uzağa taşıyor ve bu taahhüdü geleceğe uzun vadede onurlandırmayı planlıyoruz.

Onarma Gerektiren İşaretler

Klima sistemleri, bir şeyler yanlış gittiğinde neredeyse her zaman size bildirecektir. Bu işaretlerden herhangi birini fark ettiğinizde, hemen profesyonel bir HVAC teknisyenini arayın:

problemlerinizi çözebileceğimizden eminiz .

  • Zayıf veya etkisiz soğutma. Eğer alışkın olduğunuz bir standart standardı alamıyorsanız, sisteminizde bir şey yanlıştır. Zayıf soğutma genellikle genel aşınma ve yıpranma ( bakım uzmanlarımız tarafından en iyi şekilde işlenir  !), Bileşen arızası veya hatta olası bir tıkanıklıkla ilgilidir. Sorununuzu teşhis edeceğiz ve en kısa zamanda çözeceğiz.
  • Azaltılmış enerji verimliliği. Soğutma faturalarınız geçmişte olduğundan daha az mı (veya çok) görünüyor? Azaltılmış verim çok yaygın bir konudur ve biz rutin olarak ele alırız. Büyük soğutma maliyetlerinin sizi hayal kırıklığına uğratmasına izin vermeyin – John Nugent & Sons’tan AC onarımı için çağrı yapın!
  • Tuhaf sesler. Sisteminizin oluşturduğu arka plan gürültüsü, tam olarak öyle olmalıdır ki, neredeyse fark edilir bir fısıltı. Eğer sisteminizden kuşatma, vurma, hırıltı veya sersemlemeyi fark ederseniz, hemen bir AC tamir uzmanına başvurun. Bu sinyal çok daha büyük sorunların öncüsü olabilir ve hızlı bir onarım olmadan AC değişimine bakabilirdiniz  .
  • Tuhaf kokular. Sisteminizi sadece yılın ilk kez başlattıysanız kalın, küflü kokular nadir değildir. Ama koku devam ederse, toz sisteminizi boğmaya başlamadan önce bir uzman çağırın!
  • Kötü nem veya sızıntı. Sisteminizde veya etrafında hiçbir zaman ayakta sıvı bulunmamalıdır. Aşırı nem, yoğuşma tahliyesinde bir soğutucu sızıntısı sorunlarına işaret edebilir. Her iki durumda da, çok gerçek bir yangın ve elektrik tehlikesi sunar ve hemen kullanılmalıdır!

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kombi Bakım Arıza Masrafı Kim Karşılar

KiRALANAN BIR DAiREDE YAŞIYORSAK SIRADAN VE OLAĞANÜSTÜ KAZAN BAKIMI MASRAFLARINDAN ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi