Anasayfa / Bursa / İstanbul Kelon Klima Servisi
İstanbul Kelon Klima Servisi

İstanbul Kelon Klima Servisi

İstanbul Kelon Klima Servisi Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan, beklentilerini aşan kişiselleştirilmiş deneyimini sunmak. Etkili iletişim, sürekli çalışan eğitimi ve sonsuz mükemmellik arayışıyla çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve toplumun hayatlarını zenginleştirme misyonumuz kültürümüzde çimentolaşacaktır.

Kelon Klima Servisi İstanbul

İstanbul Kelon Klima ServisiTüm ticari ve ikamet amaçlı HVAC Isıtma ve Soğutma sistemi değiştirme ve onarım işlerinde en yüksek kaliteyi sağlıyoruz ve tüm işler güvenebileceğiniz deneyimli, lisanslı ve sigortalı yükleniciler tarafından gerçekleştiriliyor. Bizimle çalışırken, geniş ısıtma sistemi modellerinden ve petrol ve gaz ocağı, ısı pompaları, jeotermal ve HVAC sistemleri gibi kurulum seçeneklerinden faydalanacaksınız.

Müşterilerimize değer verdiğimiz için her işte tam müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışıyoruz. Memnuniyetiniz garantili ya da geri alıyoruz! Teknisyenlerimiz kanalsız, merkezi hava ve bölünmüş sistemler dahil olmak üzere her biri ile çalışır. HVAC sisteminizin iç işleyişini anlıyoruz.

hızlı ve profesyonel ısıtma ve soğutma hizmetleri

Tek bileşenli aşınma, diğerini etkileyebilir. Semptomlar farklı veya bileşik problemlere bağlı olabilir. Yaş, hava durumu ve diğer faktörlerin hepsinin sisteminizde benzersiz bir etkisi olabilir. Her şey için hazırız ve birçok onarım anında yerinde gerçekleştirilebilir. Teknisyenlerimiz ayrıca kendi ev hava arıtma sisteminizi kurabilir ve bakımlarını yapabilirler.

İstanbul Kelon Klima ServisiDüzenli klima bakımı, normal araba bakımınızdan gerçekten farklı değildir: rutin servis için biraz ödeme yapabilir veya büyük onarımlar için biraz daha fazla ödeme yapabilirsiniz.

Birçok kişi, klimaları garip bir ses çıkarılana veya servis çağırmadan önce düzgün şekilde çalışamayana kadar bekler. Ancak, klimanız sorunsuz çalışıyor gibi görünse bile, her yıl işletme verimliliğinin% 5’ini kaybedebileceğini biliyor muydunuz?

Araştırmalar, düzenli servis ile bir ünitenin orijinal verimliliğinin% 95’ini koruyacağını göstermektedir. Bu, düzenli bir servisin maliyetinin, aylık elektrik faturanızdaki tasarruflarda ve azaltılmış onarım maliyetlerinde hızla geri kazanıldığı anlamına gelir. Düzgün hizmet verilen bir klima, evinizi nemden arındırma konusunda daha iyi bir iş çıkarır.

Bireysel gereksinimlerinize uyacak ve klima ünitenizin verimli bir şekilde çalışmaya devam etmesini sağlamak için Aylık, Üç Aylık, 6 Aylık ve Yıllık olarak bir dizi bakım programı sunar. Yıllık bakımın faydaları:

 • Düşük güç faturaları.
 • Üniteleri optimum performansla koruyun.
 • Birimlerin ömrünü arttırın.
 • Potansiyel arama masraflarını azaltın.
 • AC ünitelerini hijyenik olarak temiz ve taze tutar.
 • İç huzur.

İstanbul Kelon Klima Teknik Servis Bölgelerimiz

 • Adalar , Arnavutköy , Ataşehir , Avcılar
 • Bağcılar , Bahçelievler , Bakırköy , Başakşehir
 • Bayrampaşa , Beşiktaş , Beykoz , Beylikdüzü , Beyoğlu , Büyükçekmece
 • Çatalca , Çekmeköy , Esenler , Esenyurt , Eyüp
 • Fatih , Gaziosmanpaşa , Güngören , Kadıköy , Kağıthane , Kartal , Küçükçekmece , Maltepe , Pendik
 • Sancaktepe , Sarıyer , Şile , Silivri , Şişli , Sultanbeyli , Sultangazi
 • Tuzla , Ümraniye , Üsküdar , Zeytinburnu

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Klima kötü bir kokumu veriyor ?

Klima kötü bir kokumu veriyor ? Klimanız kötü kokuyorsa, ünitenizden ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi