Anasayfa / İstanbul / İstanbul Lg Klima Servisi
İstanbul Lg Klima Servisi

İstanbul Lg Klima Servisi

İstanbul Lg Klima Servisi profesyoneller sizi serin tutmakla ilgili her şeyi biliyorlar. Tüm ekipman ve soğutma ekipmanı modellerine aşinayız ve onları çalıştırmak için gereken becerileri elde ettik.

Lg Klima Servisi İstanbul

İstanbul Lg Klima ServisiKlimanız yaz sıcağı dalgası sırasında bozulursa, iyi zamanlanmış bir AC onarımı ile kurtarmaya hazırız. uzun servis kayıtlarımız, hızlı, etkili ve uygun maliyetli çözümler sunmak için bize güvenebileceğiniz anlamına gelir.

Nitelikli AC Onarım Uzmanları

hiç bir zaman 50 yılı aşkın hizmetimizde bölgesine hizmet etmeyiz. Teknik uzmanlık söz konusu olduğunda, listenin en üstünde kalmamızı sağlamak için sürekli çalışıyoruz. Konfor Uzmanı olarak sertifikasyonumuz, teknisyenlerimizin en son HVAC teknolojileri konusunda sürekli eğitim almaları anlamına gelir.

Huzurun için ekibimizin her bir üyesi de titiz bir arka plan kontrolünden geçti. Size zaman ve para tasarrufu sağlamak için güvenebileceğiniz ürün ve hizmetler sunmaya adadık.

Olağanüstü Müşteri Hizmetleri

Temel değerlerimiz olarak dürüstlük, motivasyon ve merhamet ile seçtiğinizde birinci sınıf hizmet bekleyebilirsiniz. Dost canlısı ve bilgili HVAC uzmanlarımız, her türlü hizmet talebini bir aciliyet duygusuyla ele alırlar.  hava sıcak ve nemli olduğunda, klima tamirlerinin en önemli öncelik olduğunu anlıyoruz.

Uzun sıcak havalarda, konut ve ticari müşterilerimizi nasıl rahat tutacağımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizi arayın.

Küçük bir düzenli bakım yol boyunca gidebilir. Bu nedenle bir bakım ziyareti planlamadan önce, konforunuzu ve klimanızın verimliliğini artırmanıza yardımcı olacak, farkında olmanız gereken bazı şeyler aşağıda açıklanmıştır.

Hava filtrelerini değiştirin veya temizleyin

Klimanızın verimliliğini artıracak en önemli bakım görevi, hava filtrelerini rutin olarak değiştirmek veya temizlemek. Bir inç kıvrımlı filtreleri ayda bir kez değiştirin. Kullanılacak filtre türünden emin değilseniz, Diğer tüm filtre boyutları için Bizler yıllık bakım ziyaretimizde bunları kontrol edecek, temizleyecek veya değiştireceğiz. Klimanızın sürekli kullanımda olması, tozlu koşullara maruz kalması veya evde evcil hayvanınızın bulunması durumunda filtrelerin daha sık dikkat etmesi gerektiğini unutmayın. Sisteminizde hangi filtre değişim sıklığının doğru olduğunu bulmak için bizlere başvurun.

Klima bobinlerini temizleyin

İstanbul Lg Klima ServisiKlimanın buharlaştırıcısı ve yoğunlaştırıcı bobinleri zamanla kir toplar. Bu kir hava akışını azaltır ve bobini izole eder, ısıyı emme yeteneğini azaltır. Dış ortam tozluysa veya yakınlarda yeşillik varsa, dış kondansatör bobinleri de çok kirlenebilir. Bu sorunları önlemek için , yıllık bakım ziyaretimizde gerekirse klima bobinlerini kontrol edecek ve bakımları yapacağızdır.

Birimdeki kalıntıları temizleyin

Zamanla, klimanızın dışında yapraklar, kir ve çim kupürleri gibi şeyler oluşacak, sistem kapasitesini azaltacak ve hava akışını azaltacaktır. Herhangi bir çalı veya diğer bitkileri, ünitenin içine ve içinden hava akışını engellemek için klimanın çevresinden geriye doğru kırpmanız gerekir.

Bobin yüzgeçlerini düzeltin

Evaporatör ve kondenser bobinleri üzerindeki alüminyum kanatlar kolayca bükülebilir ve bobin içinden hava akışını engelleyebilir.  Bu parçaları yıllık bakım ziyaretinizde kontrol edecek ve gerekirse düzeltecektir.

İstanbul Lg Klima Teknik Servis Bölgelerimiz

  • Adalar , Arnavutköy , Ataşehir , Avcılar , Bağcılar , Bahçelievler
  • Bakırköy , Başakşehir , Bayrampaşa , Beşiktaş , Beykoz , Beylikdüzü , Beyoğlu
  • Büyükçekmece , Çatalca , Çekmeköy , Esenler , Esenyurt
  • Eyüp , Fatih , Gaziosmanpaşa , Güngören , Kadıköy
  • Kağıthane , Kartal , Küçükçekmece , Maltepe , Pendik
  • Sancaktepe , Sarıyer , Şile , Silivri , Şişli , Sultanbeyli
  • Sultangazi , Tuzla , Ümraniye , Üsküdar , Zeytinburnu

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Klima kötü bir kokumu veriyor ?

Klima kötü bir kokumu veriyor ? Klimanız kötü kokuyorsa, ünitenizden ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi