Anasayfa / Arçelik / İzmir Arçelik Klima Servisi

İzmir Arçelik Klima Servisi

İzmir Arçelik Klima Servisi teknisyenlerimiz, eviniz için enerji tasarruflu, para tasarrufu sağlayan konfor çözümleri sunar. Kurulum uzmanlarıyız ve AC değiştirmenin uygun şekilde boyutlandırıldığından, kurulduğundan ve en yüksek verimlilikte çalışacağından emin olacağız.

Arçelik Klima Servisi İzmir

  • Merkezi Klimalar  – Eviniz için bir klima boyutlandıracağız, böylece tüm ev sizin beğeninize göre soğutulur. Konforları ödün vermeden faturalarınızı düşük tutan yüksek verimli seçenekler ve hassas kurulum standartlarına sahibiz.
  • Isı Pompaları  – Bir ısı pompası, birinde ısıtma ve iklimlendirme sistemidir. Geleneksel bir klimaya çok benziyor, ama ısıyı bir eve veya dışarıya taşımak için esas olarak ters yönde çalışıyor.
  • Ductless Mini-Splits  – Evinizde herhangi bir kanalınız olmadığında, verimli tüm-ev soğutma için birçok seçeneğiniz yok gibi görünebilir. Ancak, kanalsız bir mini bölme, sahip olabileceğiniz en iyi soğutma sistemlerinden biridir. Her odada bir üfleyici ünite, merkezi termostatlar ve yüksek verimli kanalsız mini-split ısı pompası ile bölgesel soğutma ve ısıtma sağlarsınız.
  • Termostatlar ve Diğer Yükseltmeler  – Evinizi olabildiğince verimli tutmak için akıllı bir termostat, yeni bir iç mekan hava kalitesi sistemi ve diğer birçok eklentiyi kurabiliriz.

Güvenebileceğiniz Klima Hizmeti

Acil klima servisine ihtiyacınız varsa, bizi arayın. Tam dolu kamyonlarımız var, bu yüzden işler mümkün olduğunca verimli bir şekilde ilerliyor. Sorunun kaynağını hızlıca bulacağız, çözmek için en az üç seçenek sunacağız ve işe başlamadan önce ne yapmak istediğinizi seçeceksiniz.

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kombi Bakım Arıza Masrafı Kim Karşılar

KiRALANAN BIR DAiREDE YAŞIYORSAK SIRADAN VE OLAĞANÜSTÜ KAZAN BAKIMI MASRAFLARINDAN ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi