Anasayfa / Frigidaire / İzmir Frigidaire Klima Servisi
İzmir Frigidaire Klima Servisi

İzmir Frigidaire Klima Servisi

İzmir Frigidaire Klima Servisi Ekipmanınızın gerekli bakımını üstlenerek size hizmet verelim. Şimdiye kadar yapılmış neredeyse her tip ve marka ısıtma ve iklimlendirme ekipmanı servis ediyoruz.

Frigidaire Klima Servisi İzmir

İzmir Frigidaire Klima ServisiKlimanız hemen hemen her zaman ve neredeyse herhangi bir nedenden ötürü bozulabilir ve eğer İzmir’de  yaz aylarının en yüksek sıcaklıklarında gerçekleşirse, sizin ve aileniz için ciddi bir sağlık ve güvenlik endişesi olabilir. Klimanız en sık kullanıldığında büyük olasılıkla bozulacak ve bu da sıcaklıkların yılın en sıcak olduğu zamanlarda gerçekleşecek. Dış hava sıcaklıkları aşırı sıcak olduğunda, evinizi serin tutmak sadece konfor sorunu olmaktan öte bir şeydir Klimanızı problemler tehlikeli bir durum olabilir.

Klimanız beklenmedik bir şekilde çalışmayı durdurursa, profesyonel ve hızlı acil durum onarımı için profesyonelleri mevcuttur. Planlanmış bir randevuyu her zaman bekleyemeyeceğinizi biliyoruz, bazen de normal iş saatlerinin devam etmesini bekleyemiyorsunuz, bu yüzden 7/24 işin üstesinden gelmeye hazırız.

Acil Durum Onarım Uzmanları

Profesyonel ısıtma ve iklimlendirme müteahhitlerimiz, Klimanızın tamamen verimli ve işlevsel olmasını sağlamak için daima mevcuttur.

İzmir bölgesindeki yapışkan ısı şaka değildir. Klima ünitenizin yılın büyük bir bölümünde yapacak çok işi var. Muhtemelen soğutma problemleriyle karşılaştığında sizi şaşırtmaz, ancak bu kesinlikle bir rahatsızlık! Kendi evinizde terletiyorsanız ve klima tamiriyle rahatlamaya çalışıyorsanız, Bizlerden başkasına bakmayın!

AC Sorununun İşaretlerini Tanıyın

Klimanız bir profesyonel tarafından, özellikle de hala uzaktayken bakılması gerekip gerekmediğinden emin olamazsınız. Aşağıda, tamamen bozulmadan önce bir Klima onarımının gerekli olduğuna dair bazı işaretler verilmiştir.

 • Isıtıcı Hava – Eğer soğutulmuş havanız eskisi kadar soğuk görünmüyorsa, muhtemelen sadece üniteniz yaşlı ve / veya bakımsızsa, sadece kafanızda değildir.
 • Kötü Hava Akımı – Bu bir kompresör sorununun işareti olabilir. Aynı zamanda bir engel olabilir.
 • Aşırı Nem – Buna katılmak istersiniz. Bir soğutucu sızıntısı veya bir drenaj sorunu olabilir.
 • Garip Sesler – Garip sesler genellikle mekanik sorunların bir işaretidir.

İzmir Frigidaire Klima ServisiTamir edebiliriz:

 • Isı pompaları
 • Klima Üniteleri
 • Tüm Markalar, Modeller ve Yıllar

Klima Onarımında Tasarruf Sağlamanıza Yardımcı Olacağız

Evinizde yanlış giden her şeye mali olarak hazırlık yapmak zor olabilir. Klimanız gibi bir ev konforunda bel kemiği söndüğünde, sizi gerçekten şaşırtabilir.

Profesyonel Klima Onarımı İçin Bize Ulaşın!

Bizler ile çalışırken profesyonel onarım servislerinden garanti altına alabilirsiniz. Ayrıca güvenebilirsiniz:

 • 7/24 servis için ek ücret yok.
 • Tahminler ücretsizdir.
 • Onarımınız için ek gezi ya da servis çağrısı ücreti yok.
 • Profesyonel sorun giderme, analiz ve uzmanlık.
 • Sertifikalı uzmanlar.
 • Soğutucu sızıntısı tespit hizmetleri.

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Klima kötü bir kokumu veriyor ?

Klima kötü bir kokumu veriyor ? Klimanız kötü kokuyorsa, ünitenizden ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi