Anasayfa / Haier / İzmir Haier Klima Servisi

İzmir Haier Klima Servisi

İzmir Haier Klima Servisi  bir klima kurulumu söz konusu olduğunda, yapmak istemiyorsunuz ve sadece yeni AC’nizi takmanıza izin vermiyorsunuz. Servis Uzmanları Isıtma ve İklimlendirme profesyonellerinin devreye girdiği yer burasıdır. 

Haier Klima Servisi İzmir

Uzman AC kurulumunu yedeklemek için gerekli niteliklere ve sertifikalara sahibiz, size % 100 Memnuniyet Garantisi veriyoruz . Peki uzman AC kurulumunu diğer tüm AC kurulum yerlerinden ayıran nedir? Peki neden kurulum gününde yaptığımız birkaç şeyden haberdar değiliz?

onarım servisine mi ihtiyacınız var?

  • Düzenli kurulum: kurulum süreci içeri girmemizi gerektirdiğinde, evinizi taşıyabileceğimiz herhangi bir pislikten korumak için ayakkabı kılıfları giyeceğiz. Daha sonra, zeminlerinizi herhangi bir dağınıklıktan korumak için kurulum alanı etrafından damla bezler kullanılacaktır. süreç.
  • Yüksek kalite : Servis Uzmanları’nın teknisyenleri NATE onaylıdır, bu da endüstrideki en beğenilen teknik sertifikayı almak için titiz eğitimden geçtikleri anlamına gelir. 
  • Süreç boyunca, her küçük detayın kapsanmasını ve işi bitirmeden önce her şeyin düzgün ve yerel kodlarla çalıştığından emin olmak için bir kurulum kontrol listesi tamamlıyoruz. Kurulum tamamlandıktan sonra, yeni termostatınızı ve klimanızı nasıl çalıştıracağınızı tam olarak anladığınızdan emin olacağız.
  • Sabit Güncellemeler : kurulum sırasında rahatlığınızın beyinde olduğuna emin olacağız, bu yüzden sürecin nasıl ilerlediğini size bildireceğimizden emin olacağız ve ne zaman bitmemizi beklediğinizi size bildireceğiz.

Servis Uzmanlarına sahip olmaya karar verdiğinizde, AC’nizi kurmanız gerekir, ayrıca bir yıllık ücretsiz bakım sözleşmesi alırsınız, bu da rutin AC bakımının alışkanlığını kazanmanın mükemmel bir yoludur.

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kombi Bakım Arıza Masrafı Kim Karşılar

KiRALANAN BIR DAiREDE YAŞIYORSAK SIRADAN VE OLAĞANÜSTÜ KAZAN BAKIMI MASRAFLARINDAN ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi