Anasayfa / İzmir / İzmir Panasonic Klima Servisi
İzmir Panasonic Klima Servisi

İzmir Panasonic Klima Servisi

İzmir Panasonic Klima Servisi  Tüzel kişilikler için, klimaların onarımı için bakım, önleme ve indirimler için uygun ortak programlarımız var. Bireyler, temizlik hizmetleri, klimaların dezenfeksiyonu, klimaların ana onarımı için uygun koşullar – her gün 9 ila 22 saat arasında onarım siparişlerinin alınması ve alınması.

Panasonic Klima Servisi İzmir

İzmir Panasonic Klima Servisi  Tüzel kişilikler için, klimaların onarımı için bakım, önleme ve indirimler için uygun ortak programlarımız var.Firmamız 2005 yılında kurulmuş olup, klimaların bakımında firmaların zeminine karşı yüksek bir konumda yer almaktadır. Servis Merkezimiz, split sistemler, montaj tugaylarının onarımı için iyi eğitimli ustalara sahiptir. 1-2 gün içinde yardımınıza gelmeye her zaman hazırız – siparişinizin haftalarca yerine getirilmesini beklemek zorunda değilsiniz. Gerekli tüm lisans ve sertifikaların yanı sıra SRO girişine sahibiz .

kurulum ve satış sonrası servislerde% 10 indirim

Servis ekipmanı prensibi – Profesyonel ekipmanların yardımıyla klima ekipmanlarının kaliteli bakımı. Çoğu durumda, ekibin profesyonelliği , klimanın ömrüne bağlıdır . Uzman ekipmanların nitelikli işlerinin yanı sıra profesyonel ekipmanların kullanımı, kaliteli sarf malzemeleri bize her seviyede iklimlendirme sistemlerini tamir etme imkanı veriyor.

kaliteli zamanında servis ve temizlik

Firmamız her zaman uzmanlarımızın gelişimini ve gelişimini önemser, yeni işbirliği biçimlerini ve yollarını arıyoruz. Yeni ortaklık ve iş ilişkileri açmaya hazırız.

Birbirine ait klima onarım çalışmalarından başlayarak, şirketinizdeki havalandırma ve iklimlendirme sistemlerinin kapsamlı bakımını tamamlayarak işbirliği için olası seçenekler sunuyoruz.

İzmir Panasonic Klima Teknik Servis Bölgelerimiz

  • Aliağa , Balçova , Bayındır, Bayraklı , Bergama , Beydağ , Bornova , Buca , Çeşme , Çiğli , Cumaovası (Menderes) , Dikili , Foça , Gaziemir , Güzelbahçe , Karabağlar , Karaburun , Karşıyaka , Kemalpaşa , Kınık , Kiraz , Konak , Menemen , Narlıdere , Ödemiş , Seferihisar , Selçuk , Tire , Torbalı , Urla

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kombi Bakım Arıza Masrafı Kim Karşılar

KiRALANAN BIR DAiREDE YAŞIYORSAK SIRADAN VE OLAĞANÜSTÜ KAZAN BAKIMI MASRAFLARINDAN ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi