Anasayfa / Electrolux / Kocaeli Electrolux Klima Servisi
Kocaeli Electrolux Klima Servisi

Kocaeli Electrolux Klima Servisi

Kocaeli Electrolux Klima Servisi Evinizin klima sistemini servis etmek için aradığınız servis ile rahat olmanızı sağlar!

Electrolux Klima Servisi Kocaeli

Kocaeli Electrolux Klima ServisiHızlı, profesyonel bakım ve onarım hizmeti için uygun fiyatlarla, yılda 365 gün, günde 24 saat bizi arayın! klima ve ısıtma sistemi kurulumu, bakımı ve onarımı gibi Klima servislerini sunan kanıtlanmış uzmanlığı ile tam ölçekli bir klima ve ısıtma servisidir.

Kocaeli Electrolux Klima Servisi

Tüm konut ve ticari Klima servislerimizde sürekli olarak sunduğumuz kaliteli işçilikten gurur duyuyoruz. Bir ofis parkında klima tamirine veya bir konutta kurulu yeni bir fırına ihtiyacınız olursa, teknisyenlerimiz uzmanlardır. tarafından akredite edilmiş olan onaylı teknisyenlerimiz, günümüzde kullanılan tüm Klima ekipmanlarını tamir etmek ve servis etmek için uzmanlığa sahiptir.

Klimanızın tamire ihtiyacı olduğunu belirten işaretler

 • Electrolux Klima Su sızıntısı
 • Electrolux Klima Sınırlı veya Zayıf Hava Akışı
 • Electrolux Klima Tek Sesler
 • Electrolux Klima Garip kokuyor
 • Electrolux Klima Yanlış Termostat
 • Electrolux Klima Fayda Billinde Ani Bir Yükseliş
 • Evinizin kliması arıza çıktığı zaman, 7/24 sizin için olduğunu bilmek rahatlatıcı değil mi? Yapışkan sıcak geceler ve kavurucu günler sadece  bir rahatsızlık değil,  yüzden rekor sürede rahatlamayı amaçlayan haftalık eğitim oturumları ile hızlandırıyoruz.
 • Lisanslı, uzman Ev Konfor Kahramanlarımız, kalite ve profesyonel iklimlendirme onarımlarını bütçede ve zamanında tamamlamak için gerekli uzmanlığa ve donanıma sahiptir.

İzmit Electrolux Klima Servisi

Gebze Electrolux Klima Servisi

Darıca Electrolux Klima Servisi

Klimanızı Canlı Tutan Bakım

Düzenli bakım, ünitenizin gerektiği kadar yaşayacağından emin olmanın tek yoludur. Şaşırtıcı bir şekilde, birçok ev sahibi eğitimli bir teknisyenin sistemlerini korumasına gerek kalmadan yıllarca devam eder. Önleyici Klima bakımını yılda en az bir kez planlamanız önerilir. Bu, Klimanızın sürekli olarak en yüksek performansta çalışmasını sağlar.

Düzenli bir bakım ve bakım planı hazırlamak için eğitimli uzmanlarımızla birlikte çalışabilirsiniz. Ünitenizi denetlemek, temizlemek ve bakımını yapmak için düzenli ziyaretler düzenleyeceğiz. Gelecekte ziyareti programlamayı hatırlamak konusunda endişelenmenize bile gerek kalmayacak. Yaygın bir soruna kolay bir çözümdür.

Düzenli bakım tipik olarak aynı temel hizmetleri içerir. Ünite, herhangi bir belirgin kusur veya verimlilik sorunu için denetlenir. Hava filtresi değiştirilir ve kondenser bobinleri tamamen temizlenir. Herhangi bir soğutucu sızıntısı olup olmadığını kontrol ederken, üniteye doğru soğutucu akışkan doldurulduğunu kontrol ediyoruz. Hava akımı, elektrik terminalleri, motorlar, kayışlar ve termostat da denetlenir.

Günü Kurtarmak İçin Onarım

Kocaeli Electrolux Klima ServisiNe yazık ki, kazalar hala olabilir. Düzenli bakım eksikliği bu kazaları daha muhtemel hale getirir. Bir onarımın gerekli olduğu noktada zaten olabilirsiniz. Klima onarımları spektrumu çok küçükten aşırı şiddetli bir şekilde çalıştırabilir. Mümkün olan tüm Klima sorunlarını düzgün bir şekilde test edebilen, tanı koyan ve onarabilen bir Klima uzmanı işe almak çok önemlidir.

En yaygın Klima onarımları tipik olarak termostatı, soğutucu akışkan seviyelerini veya hava akımı tıkanıklıklarını içerir. Neyse ki, bu sorunların tümü eğitimli profesyoneller için hızlı ve kolay düzeltmelerdir. Afet grev yaparsa ve bu sorunlardan biri nedense, ünitenizi hiç zaman kaybetmeden çalıştırabiliriz.

Tam Ünite Değişimi

Sorunun çok ağır ya da düzeltilmesi çok pahalı olduğu bazı durumlar vardır. Bu gibi durumlarda, mevcut birimin sökülüp değiştirilmesi gerekebilir. Ortalama onarımınızdan kesinlikle daha fazla zaman alan bir işyine zamanında ele alınabilir biri.

Eviniz için mümkün olan birimi aldığınızdan emin olmak için sizinle birlikte çalışacağız. AC sorunlarının çoğu kurulumdan kaynaklanmaktadır. Düzgün kurulmazsa, bir ünite yüzde 50 verimlilikle çalışabilir. Yeni ünitenizin en yüksek performansta çalışacağını garanti ediyoruz.

Elbette klimanızın yenisini kurmak için ölmesini beklemeniz gerekmez. Üniteniz on yıldan eskiyse, daha verimli bir birime yatırım yapmayı düşünebilirsiniz. Size orada da yardımcı olabiliriz.

Profesyonel Klima (AC) Hizmetleri

En sıcak aylarda tam hizmet klima onarımı, bakımı ve değişimi konusunda size yardımcı olmak için buradayız.

Kocaeli Electrolux Klima Teknik Servis Bölgelerimiz

 • Başiskele
 • Çayırova
 • Darıca
 • Derince
 • Dilovası
 • Gebze
 • Gölcük
 • İzmit
 • Kandıra
 • Karamürsel
 • Kartepe
 • Tütünçiftlik

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Klima kötü bir kokumu veriyor ?

Klima kötü bir kokumu veriyor ? Klimanız kötü kokuyorsa, ünitenizden ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi