Anasayfa / Ferroli / Kocaeli Ferroli Klima Servisi
Kocaeli Ferroli Klima Servisi
Archiexpo

Kocaeli Ferroli Klima Servisi

Kocaeli Ferroli Klima Servisi klima ve iç mekan hava kalitesi ekipmanınız için koruyucu bakım ve düzenli ayarlamalar sağlar.

Klima (HVAC) Yatırımınız

Kocaeli Ferroli Klima ServisiÖnleyici Klima bakımı, sisteminizin ömrünü uzatır ve acil onarım ve / veya yedek sistemlerde binlerce dolar tasarruf etmenizi sağlar. Bir bakımlı Klima birim zamanda daha fazla enerji tasarruflu ihmal edilir bir daha. Sisteminizin bakımı aylık elektrik maliyetlerinizi azaltacaktır.

Önleyici Bakım Klima (HVAC) Hizmetleri

Klima sisteminizin iyi çalışmasını sağlamak için çok çeşitli uzman hizmetler sunuyoruz. Bir bakım çağrısı için çıktığımızda, teknisyenlerimiz tüm ısıtma ve soğutma sisteminizin bir kontrolüyle başlayacak ve ardından gerekli ayarlamaları yapacaktır. Klima uzmanlarımızın ele alacağı başlıca alanlar şunlardır:

Ferroli Klima Servisi Kocaeli

Elektrik Bağlantıları – Teknisyenler, tüm elektrik bağlantılarını kontrol edecek ve Klima elektrik bileşenlerinin voltajını ölçecek, düzgün çalışıp çalışmadıklarını kontrol edecek ya da daha yüksek verim için değiştirme tavsiye edilebilecektir. Ayrıca, ünitenizin çalışırken herhangi bir voltajı kaybetmediğinden emin olmak için bağlantılarınızı da sıkılaştıracaklardır.

Soğutucu Seviyeleri – Teknisyenler, evinizin veya işinizin serin kalması için soğutucu seviyelerini kontrol edecek ve ayarlayacak ve Klima üniteniz istenen sıcaklığı elde etmek için ekstra çaba sarf etmeyecektir.
Yağlama – Klima ünitenizin hareketli parçaları, çok çabuk aşınmasını önlemek veya sistemin aşırı ısınmasına neden olmak için yağlanacaktır.

Kocaeli Ferroli Klima ServisiDrenaj – Teknisyenler yoğuşma tahliyenizi kontrol edecek ve herhangi bir tıkanıklığı temizleyecek ve böylece su sızıntısı oluşmayacaktır.

Kocaeli’de , klima ünitelerinin sürekli olarak çalışması normaldir. Ancak uzun süre çalışması ile aşınma mümkündür. Bu nedenle gelecekteki ciddi sorunları önlemek için düzenli bakım kontrollerinin yapılması çok önemlidir. Kocaeli Ferroli Klima mükemmelliği için standardı belirleyen birinci sınıf klima hizmeti planlarını sunmaktan gurur duyar. Rutin kontrollerin yapılması (yılda en az iki kez), sisteminizin ömrünün uzamasına, pahalı onarım ücretlerinin önlenmesine ve enerji faturalarında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. Temel bir klima sistem ayarlaması yapmanız veya daha kapsamlı bir önleyici bakım programı seçmeniz durumunda, tüm Klima bakım servis ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırız.

Kocaeli Ferroli Klima Teknik Servis Bölgelerimiz

 • Başiskele
 • Çayırova
 • Darıca
 • Derince
 • Dilovası
 • Gebze
 • Gölcük
 • İzmit
 • Kandıra
 • Karamürsel
 • Kartepe
 • Tütünçiftlik

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Klima kötü bir kokumu veriyor ?

Klima kötü bir kokumu veriyor ? Klimanız kötü kokuyorsa, ünitenizden ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi