Anasayfa / Ferroli / Kocaeli Ferroli Klima Servisi

Kocaeli Ferroli Klima Servisi

Kocaeli Ferroli Klima Servisi klima ve iç mekan hava kalitesi ekipmanınız için koruyucu bakım ve düzenli ayarlamalar sağlar .

HVAC Yatırımınız

Önleyici AC bakımı, sisteminizin ömrünü uzatır ve acil onarım ve / veya yedek sistemlerde binlerce dolar tasarruf etmenizi sağlar. Bir bakımlı HVAC birim zamanda daha fazla enerji tasarruflu ihmal edilir bir daha. Sisteminizin bakımı aylık elektrik maliyetlerinizi azaltacaktır.

Önleyici Bakım HVAC Hizmetleri

HVAC sisteminizin iyi çalışmasını sağlamak için çok çeşitli uzman hizmetler sunuyoruz. Bir bakım çağrısı için çıktığımızda, teknisyenlerimiz tüm ısıtma ve soğutma sisteminizin bir kontrolüyle başlayacak ve ardından gerekli ayarlamaları yapacaktır. HVAC uzmanlarımızın ele alacağı başlıca alanlar şunlardır:

Ferroli Klima Servisi Kocaeli

Elektrik Bağlantıları – Teknisyenler, tüm elektrik bağlantılarını kontrol edecek ve HVAC elektrik bileşenlerinin voltajını ölçecek, düzgün çalışıp çalışmadıklarını kontrol edecek ya da daha yüksek verim için değiştirme tavsiye edilebilecektir. Ayrıca, ünitenizin çalışırken herhangi bir voltajı kaybetmediğinden emin olmak için bağlantılarınızı da sıkılaştıracaklardır.

Soğutucu Seviyeleri – Teknisyenler, evinizin veya işinizin serin kalması için soğutucu seviyelerini kontrol edecek ve ayarlayacak ve HVAC üniteniz istenen sıcaklığı elde etmek için ekstra çaba sarf etmeyecektir.
Yağlama – HVAC ünitenizin hareketli parçaları, çok çabuk aşınmasını önlemek veya sistemin aşırı ısınmasına neden olmak için yağlanacaktır.

Drenaj – Teknisyenler yoğuşma tahliyenizi kontrol edecek ve herhangi bir tıkanıklığı temizleyecek ve böylece su sızıntısı oluşmayacaktır.

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kombi Bakım Arıza Masrafı Kim Karşılar

KiRALANAN BIR DAiREDE YAŞIYORSAK SIRADAN VE OLAĞANÜSTÜ KAZAN BAKIMI MASRAFLARINDAN ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi