Anasayfa / Fuji Electric / Kocaeli Fuji Electric Klima Servisi

Kocaeli Fuji Electric Klima Servisi

Kocaeli Fuji Electric Klima Servisi Sadece lisanslı İklimlendirme ve ısıtma onarım müteahhitlerine bol bol tecrübe edinerek, konut ve ticari barı kurmakla tanınıyoruz. Hiçbir proje, işlemek için büyük ya da küçük değildir. Yeni Isınma ve Klima ekipmanlarını, pahalı gelecekteki problemleri önlemek için Fırın & Klima tamirine kadar, servis söz konusu olduğunda tercih ettiğiniz tercihinizdir.

Fuji Electric Klima Servisi Kocaeli

Kocaeli Fuji Electric Klima ServisiDürüstlük ve güvenebileceğiniz iki şeydir. Amacımız, Klima (AC) işinin doğru yapılmasını ve ödeme yaptığınız hizmeti almasını sağlamaktır. Uzun süren bir iş hakkında endişelenmenize veya ısıtma onarımı yapmak için masraflarınızı düşürmenize gerek yoktur. İşi doğru ve hızlı yapmak için buradayız.

satın alınması ve montajı konusunda da ücretsiz tahminler

Isıtma sisteminiz veya fırınınız düzgün çalışmıyorsa, Klima ve Isıtma yardımcı olabilir.   yüksek hacimli gaz fırınlarına hizmet vermekteyiz, ancak uzman servis teknisyenlerimiz her türlü ısıtma ekipmanını ve markasını tamir etmek için eğitilmiştir. ‘da uygun fiyatlı fırın ve HVAC onarımı için bizlerle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Klima Filtreleri

Klimanızın verimliliğini sağlayacak en basit ve en önemli bakım görevlerinden biri, filtrelerini rutin olarak değiştirmek veya temizlemek. Tıkalı, kirli filtreler normal hava akışını engeller ve sistemin verimini önemli ölçüde azaltır. Normal hava akışı engellendiğinde, filtreyi atlayan hava, doğrudan evaporatör bobinine kir taşıyabilir ve bobinin ısı emme kapasitesini bozabilir. Kirli, tıkanmış bir filtrenin temiz bir filtre ile değiştirilmesi klimanızın enerji tüketimini% 5 ila% 15 oranında azaltabilir.

Klima BobinleriBazı filtre türleri yeniden kullanılabilir; diğerleri değiştirilmelidir. Çeşitli türlerde ve verimliliklerde bulunurlar. Klima sisteminizin filtresini veya filtrelerini, soğutma mevsiminde her ay veya iki kez temizleyin veya değiştirin. Klima sürekli olarak kullanılıyorsa, tozlu koşullara maruz kalıyorsa veya evde evcil hayvanlarınız varsa, filtrelerin daha sık dikkat etmesi gerekebilir.

Klima Bobinleri

Klimanın evaporatör bobini ve kondenser bobini aylarca ve yıllar boyunca kir biriktirir. Temiz bir filtre, evaporatör bobininin çabuk kirlenmesini önler. Bununla birlikte, zamanla, evaporatör bobini hala kir toplayacaktır. Bu kir hava akışını azaltır ve bobini izole eder, ısıyı emme yeteneğini azaltır. Bu sorunu önlemek için, evaporatör bobini yılda en az bir kez profesyonel olarak derinlemesine temizlenmelidir.

Dış ortamın tozlu olması veya yakınlarda yeşillik olması durumunda, yukarıda gösterilen ünite gibi dış ortam kondenser bobinleri de çok kirlenebilir. Kondansatör bobinini kolayca görebilir ve kanatçıklarında kir birikip kirlenmediğini görebilirsiniz. Kondenser bobini düzenli olarak kontrol edilmeli ve gevşek döküntüler dikkatlice fırçalanmalıdır. Buharlaştırıcı bobine benzer şekilde, en az yılda bir kez yüksek basınçlı azot ve uzman bobin temizleme sıvıları ile profesyonel olarak temizlenmelidir.

Bir klima buharlaştırıcı bobini üzerinde, profesyonel olarak bakımı yapılmamış bir bakteri birikimi olabilir.

Yoğuşma tahliye

Sızan su; yaklaşmakta olan sorunların anlatıldığı bir işaret.

Tıkalı tahliye kanalları ve pompalar, ünitenin nemi azaltmasını ve su sızıntısına neden olmasını önler. Su sızıntıları muhtemelen bir klima cihazının en yaygın ve kolay bir şekilde önlenebilir hatasıdır. Uygun bir klima bakım rutini, klima ünitelerinde sızıntı yapma ihtimalini büyük ölçüde azaltacaktır.

Elektrik bağlantıları

Bir süre içinde klima ünitenizdeki elektrik bağlantıları gevşeyebilir. Bu, daha fazla elektrik çarpması riskine ve yangına neden olabilir. Klima bakımının bir parçası olarak, profesyonel bir mühendis tüm bağlantıları kontrol edip sıkılaştırır.

Anlatım İşaretleri

Klima servisinizin geciktiğini tespit etmenin birkaç yolu vardır:

 • Ünite eskisi kadar iyi değil de ısınıyor.
 • Hava akımı eskisi kadar güçlü değil.
 • Ünite çalışırken hoş olmayan bir koku alıyor.
 • Ünite normalden daha gürültülü.
 • Su sızıntısı belirtileri var.

Bunlar ünitenin arızalanmaya başladığının işaretleridir; ve daha ciddi ve masraflı bir bozulmayı önlemek için en kısa sürede profesyonelce hizmet vermenin zamanı geldi.

Kocaeli Fuji Electric Klima Teknik Servis Bölgelerimiz

 • Başiskele
 • Çayırova
 • Darıca
 • Derince
 • Dilovası
 • Gebze
 • Gölcük
 • İzmit
 • Kandıra
 • Karamürsel
 • Kartepe
 • Tütünçiftlik

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Klima kötü bir kokumu veriyor ?

Klima kötü bir kokumu veriyor ? Klimanız kötü kokuyorsa, ünitenizden ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi