Anasayfa / Galanz / Kocaeli Galanz Klima Servisi

Kocaeli Galanz Klima Servisi

Kocaeli Galanz Klima Servisi Kurulum Hizmetleri Yıpranmış AC sisteminizi değiştiriyor olun, bir ev tadilatı ve AC ekipmanı yükseltme yapıyor veya yeni ev sisteminizde yepyeni bir klima sistemi kuruyor olun, HVAC kurulum uzmanlarımız size yardımcı olabilir.

Galanz Klima Servisi Kocaeli

Deneyimli AC kurulumlarımız, işinizin doğru yapıldığından emin olmak için doğru kurulum protokollerini takip etmek üzere dikkatli bir şekilde eğitilmiştir. Bu, mevcut iklimlendiricinizi değiştirmek için tek bir kurulum teknisyeni gönderip göndermememiz veya yeni kurulumlu HVAC sistem kurulumunuzu tamamlamak için tüm kurulum ekibini gönderip göndermememiz gerektiği, işinize hak ettiği özen, dikkat ve yetenekli işçiliği sağlamak için bize güvenebileceğiniz anlamına gelir. .

İklimlendirme, Onarım ve Bakım Hizmetleri

AC sisteminizle birçok şey ters gidebilir – bazı küçük ve bazı büyükler. Her iki durumda da, uzman yardımlarını sağlamak için Dulin Mechanical Services, Inc.’in kanatlarında bekleyen tam etkili tamir teknisyenlerine sahip olduğunuzu bilmenizden faydalanabilirsiniz. Klimanız her zaman harekete geçiyorsa, bizi arayın; derhal cevap vereceğiz ve hiçbir zaman yedeklemeden çalışacağız. AC sisteminizin dikkat etmesi gerektiğini belirten bazı işaretler:

  • Olağandışı gürültülü klima çalışması
  • Ani, normalden daha yüksek iç nem oranı
  • Havalandırmalardan veya üniteden gelen garip koku
  • Yetersiz soğutma ile tekrarlanan açma / kapama
  • Düşük hava akışı veya her zamanki gibi soğuk olmayan hava
  • AC ünite etrafındaki su sızıntısı
  • Evinizin farklı yerlerinde düzensiz soğutma

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kombi Bakım Arıza Masrafı Kim Karşılar

KiRALANAN BIR DAiREDE YAŞIYORSAK SIRADAN VE OLAĞANÜSTÜ KAZAN BAKIMI MASRAFLARINDAN ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi