Anasayfa / General / Kocaeli General Klima Servisi
Kocaeli General Klima Servisi

Kocaeli General Klima Servisi

Kocaeli General Klima Servisi Sıcaklık yükseldiğinde sizi rahat ettirmek için klimanıza güvenirsiniz. Yaz ortasında bozulursa, tamir edilene kadar sıcak, yapışkan ve nemli ortamları sabırsızlıkla bekleyebilirsiniz. Aşırı sıcaklıklar, özellikle yaşlılarda bile tehlikeli olabilir.

General Klima Servisi Kocaeli

Kocaeli General Klima ServisiKlimanızın düzgün çalışmamasına neden olabilecek çeşitli problemler vardır: termostat veya sensörünüz doğru çalışmıyor olabilir veya motor veya kompresör arızalanmış olabilir. Kirli bir filtre veya buharlaştırıcı da sorunlara neden olabilir veya soğutucu akışkanda düşük olabilir.

Deneyimli ve güvenilir bir teknisyenin sisteminizi incelemesi önemlidir; Yanlış bakım – yanlış soğutucunun eklenmesi, sızıntının giderilememesi veya diğer hataların yapılması gibi – daha da fazla sorun yaratabilir. İşin doğru yapıldığından emin olmak için Klima ve Isıtma ® ‘ ın profesyonellik ve teknik uzmanlığına geçin. Yerel deki HVAC uzmanları sisteminizi inceler, neyin yanlış olduğunu teşhis eder ve seçeneklerin ne olduğunu kapsamlı bir şekilde açıklar.

Basit bir temizlik işlemi ünitenizi yedekleyebilir ve çalıştırabilir, ancak bir parçayı değiştirmeniz gerekebilir veya klimanın değiştirilmesini tamir etmeyi düşünmemeniz mantıklı olabilir. Yeni bir ünite satın almak en iyi çözüm ise teknisyenlerimiz, yaşam tarzınıza en iyi uyan eviniz için doğru büyüklükteki seçiminizi anlamanıza yardımcı olacaktır. Uzmanlarımız, ihtiyaçlarınıza ve evinizin düzenine en uygun sistemleri size önerecektir. Seçenekler şunları içerebilir:

Merkezi hava, genellikle tüm evinizi soğutma için en iyi seçimdir.

Oda üniteleri, sadece bir odaya veya iki soğutmaya ihtiyacınız olduğunda en iyi bahisten olabilir.
Dış kompresörü ve kondensörü iç aksamdan ayıran bölünmüş bir sistemdir ve eviniz zaten uygun bir kanalla donatılmışsa uygun olabilir.
Havayı soğutmak ve kurak iklimlerde en iyi şekilde çalışmak için buharlaştırılmış su kullanan buharlaştırıcı soğutucular.

Kocaeli General Klima ServisiEnerji kullanımının yaklaşık yüzde 50’sini ısıtma ve soğutmanın hesapladığını tahmin ediyor . Tecrübeli HVAC uzmanlarımız size en yüksek enerji tasarruflu modeller hakkında tavsiyelerde bulunabilir, ekipmanınızı doğru bir şekilde monte edebilir, eski üniteyi alıp sonra temizleyebilir. Unutmayın, birçok klima problemi hatalı kurulumdan kaynaklanmaktadır, ancak birinci sınıf servisimiz ünitenizin ilk kez doğru bir şekilde kurulmasını sağlar.

Sistem Kurulum ve Onarımı

Düzenli bakım, klimanızın en yüksek verimde çalışmasını sağlar ve ömrünü uzatabilir. Üniteyi temizlemek, soğutucuyu kontrol etmek ve sistemin güvenli çalışma düzeninde olduğundan emin olmak için Bir Saatlik Klima ve Isıtma teknisyeni ile yıllık bakım kontrolü yapın. Bakım, onarım veya değişim olup olmadığına dair ortaya çıkabilecek sorunlarda size yardımcı olması için ekibimizi bugün arayın. Bize ihtiyacınız olduğunda yardım etmek için orada olacağız.

Kocaeli General Klima Teknik Servis Bölgelerimiz

 • Başiskele
 • Çayırova
 • Darıca
 • Derince
 • Dilovası
 • Gebze
 • Gölcük
 • İzmit
 • Kandıra
 • Karamürsel
 • Kartepe
 • Tütünçiftlik

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Klima kötü bir kokumu veriyor ?

Klima kötü bir kokumu veriyor ? Klimanız kötü kokuyorsa, ünitenizden ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi