Anasayfa / Klima / Kocaeli Regal Klima Servisi
Kocaeli Regal Klima Servisi

Kocaeli Regal Klima Servisi

Kocaeli Regal Klima Servisi Sıcak günlerde daha iyi soğutma performansı Pazarlama, tasarım, teknik danışmanlık, kurulum, bakım ve klima ve soğutma sistemleri için yedek parça temini ile müşterilerimizin klima ihtiyaçlarını karşılamak için özel bir şirketiz.

Klimalar kurulumu

Barranquilla’da klima kurulum hizmetimizi sunuyoruz. Personelimiz, pazardaki tüm lider markaların klimalarını kurmaya eğitilmiştir. Bizimle sakin olursunuz, çünkü en yüksek performansı almak için klima ekipmanınızı en iyi yere kuruyoruz.

Regal Klima Servisi Kocaeli

Klimanızı monte etmek için bizi telefon numaramızdan arayın ve kurulum servisini ziyaret edin.

Klimaların bakımı

Kocaeli Regal Klima ServisiKlimaların bakım hizmeti herhangi bir kişi, işyeri veya şirket için tasarlanmıştır. Klima ekipmanınızın periyodik bakımını yapmak önemlidir, çünkü performansınızı artırır ve yatırımınızı korur.

ÖNLEYİCİ, DOĞRU VE ACİL BAKIM HİZMETİ

Bölümümüzün, klima ekipmanı tipine göre programlanmış bir çalışma rutini geliştirmede uzmanlaşmış 20’den fazla teknisyeni bulunmaktadır.

Hizmet sözleşmeli.

Bu hizmet, müşterilerimizin tesislerine planlanmış ziyaretler yoluyla çalışır; bu sözleşmeler her 6 ayda bir veya yılda bir olabilir.

Bu sözleşme hiçbir ücret ödemeden acil durum çağrılarını içerir.

Teknisyenlerimiz bir iş rutini geliştirir ve bunun sonunda her takımın durumunu belirten ve ekipmanın düzgün çalışması için gerekli gözlemleri bırakan bir teknik rapor sunulur.

BAKIM AVANTAJLARI

Kocaeli Regal Klima Servisiİdeal sıcaklık, düşük gürültü seviyesi ve hava yenilenmesi ile rahat bir ortam sağlayın, bu da kullanıcı verimliliğinde bir artışa neden olacaktır.

Elektrik maliyetlerini düşürün, periyodik bakım ekipmanı verimli çalışacaktır.

Büyük onarım masraflarını en aza indirin ve ekipman ömrünü uzatın.

Koruyucu bakım eksikliği nedeniyle büyük onarımlardan kaçının.

Genellikle daha pahalı olan ve rahatsızlığa neden olan acil durumlardan kaçının.

Bir klimanın bakımı en az 4 ayda bir yapılmalıdır. Klima bakım servisi, performansınızın kurulum açısından nasıl geliştirilebileceğini görmek ve mevcut işletim durumu hakkında size bir rapor vermek için ekipmanınızın gözden geçirilmesini içerir.

Koruyucu bakım yapmak neden gereklidir?

Bir klimanın önleyici bakımı, ekipmanın doğru çalışmasını sağlar ve kullanım ömrünü uzatır. klimaların bakım hizmeti ticari binalar ve evler için uygundur. Müşterilerimize klima ekipmanlarının tavsiyesi, kurulumu, bakımı ve onarımı ile ilgili her konuda iyi bir hizmet sunmaya gayret ediyoruz.

Hizmetin değeri nedir?

Klima bakımının teknik servisinin değeri, ekipmanın özelliklerine ve servis öncesi olası çalışmanın olası problemine bağlıdır.

Yedek parçalar ve değiştirilecek parçalar var mı?

Kocaeli Regal Klima ServisiHiçbir durumda klimaların bakım hizmetinde yedek parça ve parça tedariği değere dahil olmayacaktır.

Teknik servisiniz için herhangi bir garanti var mı?

Evet, klimaların bakımı için garantimiz bir taahhüttir. Klimanın teşhisi ve onarımı veya onarımının ardından ekipmanınızın çalışma sorunları varsa, Clima caribe sizin durumunuzu üstlenir ve klima ekipmanınız üzerindeki ekstra çalışma için ücret talep etmez.

Hangi marka klimalar çalışır?

Bütün teknik servisimiz, pazarın herhangi bir markasına yönlendirilmiştir. Bununla birlikte, mevcut teknisyenimize bağlı olarak, klimanın bakımını yapmadan önce müşterinin ekipmanın markasını ve kapasitesini açıklığa kavuşturması gerekir.

Kocaeli Regal Klima Teknik Servis Bölgelerimiz

 • Başiskele
 • Çayırova
 • Darıca
 • Derince
 • Dilovası
 • Gebze
 • Gölcük
 • İzmit
 • Kandıra
 • Karamürsel
 • Kartepe
 • Tütünçiftlik

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kombi Bakım Arıza Masrafı Kim Karşılar

KiRALANAN BIR DAiREDE YAŞIYORSAK SIRADAN VE OLAĞANÜSTÜ KAZAN BAKIMI MASRAFLARINDAN ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi