Anasayfa / Ariston / Darıca Ariston Servisi
Darıca Ariston Servis

Darıca Ariston Servisi

Darıca Ariston Servisi Çoğumuz çalışan bir buzdolabı olmadan mutfağımızı hayal edemez. Ya da düzgün çalışan bir çamaşır makinesi ve kurutma makinesi olmadan evimiz. Darıca Ariston Servisi Ancak bir gün herhangi bir cihaz bozulabilir. Buzdolabı kapısı düzgün kapanmayacaktır.

Ariston Darıca Servisi

Ariston Darıca Servisi Dondurucu yeterince soğuk değil. Buzdolabı çok sıcak ve yiyecekler kötü gidiyor. Yıkayıcı yıkayıcıya ya da yıkayıcı dönmeyecek. Kurutma makinesi yamyamıyor ya da kurutucu ısınmıyor. Mikrodalga fırınlanmaz. Bu durumda, yapacak tek şey tamir etmek için tamir adamlarını aramak.

veya başka bir yere yakın bir yerde yaşıyorsanız ve buzdolabınızı veya cihazınızı tamir etmeniz gerekiyorsa, bizi günün her saatinde arayabilirsiniz. Aynı gün ya da ertesi gün gelip hemen düzelteceğiz. Veya makinenizin yeni bir parçaya ihtiyacı varsa, sizin için sipariş edip yükleyeceğiz.

 

Darıca Ariston Çamaşır makineleri Servisleri

Darıca Ariston Bulaşık Makineleri Servisi

Darıca Ariston Buzdolapları Servisi

Darıca Ariston Ocak Servis

Darıca Ariston Fırın Servis

Darıca Ariston Mikrodalga Servis

Bayramoğlu Ariston Servisi

Bayramoğlu Ariston Servisi Buzdolabınızın doğru şekilde soğutulmaması durumunda, termostat düğmelerini kontrol edin ve tüm kontrolleri orta ayara getirin. Ayrıca kompresör ve fanların çalıştığını doğrulayın. Kötü soğutma da genellikle buharlaştırıcı (soğuk) serpantinde ağır bir don oluşumunun sonucudur.

Darıca Ariston Servisi

Bir defrost problemi olduğuna dair kesin bir işaret, arka duvarda veya bazen de dondurucu zemininde don veya buz birikmesi olduğudur. Buzdolabının kendi kendine defrost etmesi gerekiyor. Buzunun çözülmemesi, soğuk serpantinin tıkanmasına ve zayıf soğumaya neden olur. Buzdolabını manuel olarak çözmeyi deneyebilirsiniz, ancak çok zaman alıcıi

Çok yetenekli fabrika eğitimli teknisyenler

Bu, yalnızca buzdolabının tamamen otomatik bir buz çözme özelliğine sahip olması nedeniyle sorunu geçici olarak çözecektir, yani problem birkaç gün içinde geri dönecektir.  telefondan aramak iyi bir seçenek olabilir. Kuponu kullanırsanız, sorunu teşhis etmek için servis çağrısı sadece  Onarım işinin yapılmasına karar verirseniz, servis çağrısı ücretsizdir.

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kombi Bakım Arıza Masrafı Kim Karşılar

KiRALANAN BIR DAiREDE YAŞIYORSAK SIRADAN VE OLAĞANÜSTÜ KAZAN BAKIMI MASRAFLARINDAN ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi