Anasayfa / Arçelik / Gebze Arçelik Servisi

Gebze Arçelik Servisi

Gebze Arçelik Servisi Sizi Ziyaret Edebilir Veya Cihazınızı Atölyemize Bırakabilirsiniz. Tüm büyük ev aletlerine hızlı ve güvenilir cihaz onarımı konusunda uzmanlaşan  ekibimiz, Buzdolapları, Kurutucular, Çamaşır makineleri, Dondurucular, Sobalar, Bulaşık Makineleri, Fırınlar, Eviriciler, Ocaklar veya diğer yeni ve kullanılmış cihazlar için ilk ve son çağrıdır. En iyi markalardan kaliteli aletler

Arçelik Gebze Servisi

Beyaz eşya ve gereçlerimize ne kadar dayanırsak, onlar olmadan da ne kadar dayanırız! Bozuk, hasarlı veya arızalı bir cihaz, hanelerin en düzgün çalışmasına dahi kaos getirebilir, ancak panik yapmazsanız, öğenin değiştirilmesi pahasına gitmeniz gerekmez.

çamaşır makinesi, ocak, buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır kurutma makinesi ve bulaşık makinesinin yanı sıra tüm mutfak gereçlerinin kurulumu da dahil olmak üzere hızlı ve güvenilir bir servis sunmaktadır.

Garanti hizmeti

Cihazınız garanti kapsamındayken çalışmayı durdurdu mu? Hem cihazınızın hem de garantinizin sağlam kalmasını sağlamak için  eğitimli bir tamirci tarafından tamir edildiğinden emin olun.

Arkadaş canlısı ekibimizi aramanız yeterli; cihazınızın modelini, seri numarasını ve satın alma tarihinizi belirtin.

ESNEK PROGRAMLAMA
Buzdolabı onarım randevunuzu istediğiniz zaman çevrimiçi olarak veya telefonla rezerve edebilir, değiştirebilir veya iptal edebilirsiniz.
Atama güncellemeleri
Cihaz onarım randevunuz hakkında, hangisini tercih ederseniz, metin, e-posta veya telefon aracılığıyla sizi güncelleriz.
KORUMA PLANLARI
Evinizin tüm cihazlarını ve sistemlerini koruyun. Teknisyeninize bir Ev Garantisi ile nasıl tasarruf edebileceğinizi sorun.

Hızlı, Dost ve Profesyonel onarımlar

  • Çamaşır makineleri
  • Pişiriciler
  • Bulaşık Makineleri
  • Kurutucuları
  • Elektrikli süpürgeler
  • Büyük yedek parça stoğu.
  • Hızlı Yanıt Servisi.

Daha fazla bilgi için lütfen Servis Alanları sayfamızı ziyaret ediniz .

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları Çamaşır makinenizi yüklemeden önce ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi