Anasayfa / Arçelik / Gölcük Arçelik Servisi

Gölcük Arçelik Servisi

Gölcük Arçelik Servisi Çamaşır makineniz, çamaşır kurutma makineniz, bulaşık makineniz, elektrikli fırınınız veya elektrikli süpürgeniz çalışmayı durdurduğunda size büyük onarım hizmeti vermeyi taahhüt ediyoruz.

Arçelik Gölcük Servisi

Adil bir fiyata yüksek kaliteli onarım sunmak için Pazartesiden Cuma’ya kadar hizmetinizdeyiz. Bir mühendis için rezervasyon yaptırmak isterseniz  telefonu arayın ya da bu formu kullanarak bize e-posta gönderin. Bu form isminizi ve e-postanızı toplar, böylece bir Mühendisin Rezervasyonu ile ilgili olarak sizinle iletişime geçebiliriz.

Hızlı ve Uygun Maliyetli Hizmet

30 yılı aşkın tecrübesi ile ev aletlerini tamir eden  güvenebileceğiniz bir servisidir. Normalde gerekli olan parçaları oluşturmak için sorunu telefon üzerinden teşhis edebiliriz. Bu, ilk ziyarette çoğu çağrıyı tamamlayarak onarımınıza zaman ve para kazandırır.

Gölcük Arçelik Servisi

“Ev aletleri sık sık kabul edilmekle birlikte, bozulduklarında, bir yedek parça satın almanın veya bir onarımın yapılmasının rahatsızlığı hızla bir güçlükle karşılaşıyor. İşte Yurtiçi Hizmetler’de, cihazınızı tekrar düzgün bir şekilde çalıştırabilmek için hızlı ve hatasız onarım servisimizle sorununuzu ortadan kaldırıyoruz.”

Arıza Servisi

Buzdolabı bozuldu mu? Eski esky’yi geri almaya gerek yok, sadece hızlı onarımlar için arayın.

Buzdolapları bozulduğunda, sadece söz konusu olan cihazınızdan daha fazlası olduğunu anlıyoruz. Özel olarak size geldiğimiz buzdolabı ve dondurucu onarımları için anında rezervasyon yapıyoruz ve sık sık cihazınızı yerinde onarıyoruz.

Buzdolabınız beklerken tamamlanamayan daha kapsamlı onarımlar gerektiriyorsa, atölyemizde tamir edilirken bozulabilen malzemelerinizi soğuk tutmak için yedek bir buzdolabı sunacağız. Cihazınızın teslim alınmasını ve teslimini bile organize edebiliriz.

Gölcük Arçelik Teknik Servis Bölgelerimiz

  • Değirmendere
  • Gölcük Merkez
  • Halıdere
  • Hisareyn
  • İhsaniye
  • Gölcük Köyleri
  • Ulaşlı
  • Yazlık

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları Çamaşır makinenizi yüklemeden önce ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi