Anasayfa / Beko / Karamürsel Beko Servisi

Karamürsel Beko Servisi

Karamürsel Beko Servisi teknisyenlerimiz yıllık eğitimlidir ve güvenli cihaz onarım hizmetlerini garanti altına almak için titiz bir geçmişe sahiptirler. Siz değerli müşterilerimize aile gibi davranıyoruz.

Beko Karamürsel Servisi

Tüm hizmetlerimiz uygun fiyatlı. Kişiselleştirilmiş, özel hizmetler için bizi seçin . Personelimiz size en iyi onarım servisinden daha az bir şey sunmaya odaklanmaktadır.

Karamürsel Beko Servisi

Şirketimiz, üretici talimatlarına ve protokole uygun olarak Amana cihazlarını servis ve tamir edecektir. Garanti süresince etkili olmayan bir tamirci tarafından servisi geçersiz kılabilir. Cihazın garanti kapsamı dışında kalması durumunda, etkili servis teknisyenine danışarak, ürünlerini hassas fabrika şartnamesine göre servis ve sabitleme konusunda özel olarak eğitilmiş oluruz.

Profesyonel işçilik, hızlı yanıt, rekabetçi fiyatlar

Bir buzdolabı olsun, dondurucu, Çamaşır makinesi veya ürün yelpazesi, Amana cihazınıza önemli ölçüde yatırım yaptınız. Gelecek yıllarda sizin için güvenilir bir şekilde çalışmalı, ancak sorun çıkarsa panik yapmayın ve bizi arayın. Beko tamircileri, dikkatli, verimli ve kapsamlı çalışmaları için bilinir.

Karamürsel Beko Teknisyen Sertifikasyonu ve Eğitimi

Tüm teknisyenlerin yılda iki kez eğitime katılmaları ve geçmeleri gerekmektedir. Bu konferanslar sırasında, sadece teknisyenlerimiz onarım prosedürlerinde ustalaşmakla kalmıyor, aynı zamanda üreticiler için teknolojik iyileştirme önerileri sunmaya teşvik ediliyorlar. Bu profesyonel ilişki üreticilerin daha fazla ürün üretmesine yardımcı olur ve müşterilerimizin daha kaliteli ve daha uzun ömürlü cihazlar almasına yardımcı olur.

Karamürsel Beko Teknik Servis Bölgelerimiz

  • Akçat
  • Dereköy
  • Ereğli
  • Karamürsel Merkez
  • Kızderbent
  • Karamürsel Köyleri
  • Yalakdere

 

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kombi Bakım Arıza Masrafı Kim Karşılar

KiRALANAN BIR DAiREDE YAŞIYORSAK SIRADAN VE OLAĞANÜSTÜ KAZAN BAKIMI MASRAFLARINDAN ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi