Anasayfa / Arçelik / Körfez Arçelik Servisi
Körfez Arçelik Servis

Körfez Arçelik Servisi

Körfez Arçelik Servisi  ev aletleri tamir servisi servis merkezi  Büyük kalite / fiyat oranı ile uygun fiyatlarla kaliteli bakım tekniği, verimli ve zamanında hizmet sunmaktadır. cihazınızın onarımını doğrudan evinizde  uzman bir teknisyen gerçekleştirecektir.

Arçelik Körfez Servisi

Teknisyenlerimiz pazara sunulan tüm yeni cihazları üzerinde düzenli olarak güncellenir ve herhangi bir arızaları onarabilir cihazınızın çalışmasını, çağrıyı aldıktan sonra Körfez Arçelik 24/48 saatten daha kısa bir süre içinde geri yükleyerek evinize doğrudan müdahale ediyoruz.

Müdahalelerin koordinasyonu, cihaz teknisyenlerimizden birinin kullanılabilirliğine bağlıdır . Körfez Arçelik Servisi cihaz tamiratlarının çoğunluğu , çağrıdan sonraki güne kadar çözülür ve kapanır. yaygın varlığı sayesinde size hızlı ve zamanında  cihazı yardım hizmeti sunabiliriz Körfez Arçelik Onarımlar, yalnızca orijinal parçaları kullanılarak, cihazınızın işlevselliğini ve bütünlüğünü sağlayarak gerçekleştirilir.

Körfez Arçelik Onarım avantajları

Uygun bakım ve yardım ile, cihazlar herhangi bir arıza göstermeden uzun süre dayanabilir. Ev aletlerinin onarılması, yeni bir cihazın değiştirilmesinden genellikle daha ucuz bir çözümdür. Körfez Arçelik Küçük bir tamir müdahalesi ile düzenli olarak çalışmaya devam edebilirler. Onarım ayrıca yeni bir cihaz satın almaktan daha çevre dostu bir seçimdir. Aslında bertaraf için ayrılmış özel atıkların azaltılmasına izin verir.

Körfez Arçelik Tamircisi

Körfez Arçelik Ustaları

Körfez Arçelik Aksesuarları

Tüm onarımlar orijinal yedek parçaları ile gerçekleştirilir ve değiştirilen parçalar üzerinde bir yıl garantilidir. Uzman teknisyenimiz, arızaya neden olan arızayı değerlendirdikten sonra, müdahaleyi yapmadan önce müşteri tarafından onaylanması gereken onarım maliyetini tahmin eder.  Her onarımdan sonra, düzenli çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için cihazınızın işlevselliğini kontrol ederiz.

Yardım ve onarım  yılın her günü mevcuttur.

Kabul edilen bir tahminin yapılması ve onarım yapılması durumunda çıkış bedeli ücretsizdir. Müdahale yapılmazsa , teknisyenin çıkışı ve onarımı olmayan muayene için 40 tl ücret uygulanacaktır.

Körfez Arçelik Teknik Servis Bölgelerimiz

  • Hereke
  • Kirazlıyalı
  • Körfez
  • Tütünçiftlik Köyleri
  • Yarımca

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları

Farklı kumaşlar için çamaşır yıkama talimatları Çamaşır makinenizi yüklemeden önce ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi