Anasayfa / Beyaz Eşya / Körfez Vestel Servisi

Körfez Vestel Servisi

Körfez Vestel Servisi Soğutma teknisyenlerimiz, tüm büyük dondurucu ve buzdolabı markalarını ve tiplerini onarmak için tam olarak onaylanmış ve donatılmıştır. Buzdolabınızın veya derin dondurucunuzun yeterince soğuk olmaması, dahili ışığın kırılması veya bir elektrik arızası olması halinde, buzdolabındaki esnaflarımızın sorununuzu olabildiğince verimli bir şekilde teşhis edip düzeltebileceğini garanti ederiz.

Körfez Özel Vestel Servisi

Biz rahatsızlık ve gıda israfı anladığımız gibi bizim müşterilerine güvenilir, profesyonel ve zamanında buzdolabı onarım hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Cihaz parçalarında ve işçilikte garanti

Doğru cihaz tamircisini seçmek zor olabilir. İster çevrimiçi bir arama yapın, isterse gazete ilanlarını kontrol edin, bir şey emin olun, hizmetlerini sunan yüzlerce ev aletleri tamircisi göreceksiniz. Kimi seçiyorsun? Onların arasındaki fark ne? Sevgili cihazınızı düzelteceklerini nereden biliyorsunuz? Cihaz onarım alanında tecrübesi, uygun eğitimi, işçilik ve parça garantisi, servis çağrınızı ciddiye alacak ve cihazınızın onarımını anında gerçekleştirecek birini seçmenizi öneririz.

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kombi Bakım Arıza Masrafı Kim Karşılar

KiRALANAN BIR DAiREDE YAŞIYORSAK SIRADAN VE OLAĞANÜSTÜ KAZAN BAKIMI MASRAFLARINDAN ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi