Anasayfa / Airfel / Ankara Airfel Kombi Servisi

Ankara Airfel Kombi Servisi

Ankara Airfel Kombi Servisi Kombi Servisine Ne Dahildir ? Iken kombi kazan servis Eğer bir gaz olup olmamasına bağlı olarak biraz farklı olabilir kombi kazanı veya yağ kombi kazanı, genellikle mühendis hizmeti sırasında aşağıdaki şeyler yapmak bekleyebilirsiniz: Mevcut güvenlik standartlarına ve mevzuata uyduklarından emin olmak için kazanın ve ilgili tüm alanların görsel denetimini gerçekleştirin .

Ankara Airfel Kombi Servisi

Kazanın doğru çalıştığından emin olmak için bir ‘ateşleme testi’ tamamlayın . Bacada kazan için yeterli havalandırma sağlandığından ve kalıntılardan dolayı tıkanmadığından emin olun. Karbon monoksiti kontrol etmek için bir baca gazı analizi testi yapın. Sistemdeki kir veya kalıntıları temizleyin ve hasar görmüş parçaları onarın veya değiştirin. İç bileşenlerin (örn. Isı değiştirici, brülör) muayenesini gerçekleştirin.

Kazan gövdesini çıkartın ve temizleyin (gerekirse). Düzgün çalıştığından emin olmak için kazanı açın. Bir kombi servisinin tamamlanması genellikle yaklaşık bir saat sürmektedir. Mühendis bittiğinde, size işlerinin ayrıntılarını içeren tamamlanmış bir hizmet raporu sunmalıdırlar.

Hakkında Repairman

x

Check Also

Airfel Klima Hata Kodları Arıza Sorun Giderme

Airfel Klima Hata Kodları Arıza Sorun Giderme  Türkiye’de aktif olan ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi