Anasayfa / Ankara / Ankara Ferroli Kombi Servisi

Ankara Ferroli Kombi Servisi

Ankara Ferroli Kombi Servisi aile işletmesiyiz ve uzun yıllardır sadık müşterilerimize güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Nisan 2009’dan bu yana, tüm gaz mühendisleri, yasa gereği, gaz güvenliği için yönetim organı olan ısıtma sogutma dernedine kayıt yaptırmak zorunda kalmıştır.

Ferroli Kombi Ankara Servisi

Bu gerekliliği yerine getirmek için sınavları geçtik, yeni kazanlar için uygun hale gelen kursları da tamamladık.

  • Kazan servis uzmanlarımız, ısıtma sisteminizin etkin ve verimli çalışmasını sağlar ve olası sorunların tespit edilmesini ve uygun önleyici bakımın yapılmasını sağlar.
  • S tüm materyallerimizi sağlayan  ile sektörde benzersiz bir anlaşmaya sahiptir. Gerekli olan tüm parçaları olabildiğince hızlı bir şekilde üretebilmemiz için ulusal şube ağlarına elektronik olarak erişebiliyoruz. Bu, ısıtmanızın mümkün olan en kısa sürede onarılacağı anlamına gelir
  • Tüm ev ve apartmanlardan ısıtma sistemlerinde, tekli ev sistemlerinden apartman dairelerinin çoklu konut yerleşim bloklarına kadar çalışıyoruz.

Kombinizin güvenliğini sağlayın

Kazan servisini rezerve etmek için şimdi bunu 2 şekilde yapabilirsiniz:

  1. 1)  Kazan servisinize online ödeme yapın
    Artık web sitemiz üzerinden online bir kazan servis veya kazan kapak planı (yıllık bir kazan servisi içeren) satın alabilirsiniz. Siparişinizi verdikten sonra, bu konuyu tartışmak için sizinle iletişime geçeceğiz ve mühendislerimizden birinin gelmesi için randevu alın.

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kombi Bakım Arıza Masrafı Kim Karşılar

KiRALANAN BIR DAiREDE YAŞIYORSAK SIRADAN VE OLAĞANÜSTÜ KAZAN BAKIMI MASRAFLARINDAN ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi