Anasayfa / Ankara / Ankara Ferroli Kombi Servisi

Ankara Ferroli Kombi Servisi

Ankara Ferroli Kombi Servisi aile işletmesiyiz ve uzun yıllardır sadık müşterilerimize güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Nisan 2009’dan bu yana, tüm gaz mühendisleri, yasa gereği, gaz güvenliği için yönetim organı olan ısıtma soğutma bölümüne kayıt yaptırmak zorunda kalmıştır.

Ferroli Kombi Ankara Servisi

Bu gerekliliği yerine getirmek için sınavları geçtik, yeni kazanlar için uygun hale gelen kursları da tamamladık.

  • Kazan servis uzmanlarımız, ısıtma sisteminizin etkin ve verimli çalışmasını sağlar ve olası sorunların tespit edilmesini ve uygun önleyici bakımın yapılmasını sağlar.
  • Tüm materyallerimizi sağlayan  ile sektörde benzersiz bir anlaşmaya sahiptir. Gerekli olan tüm parçaları olabildiğince hızlı bir şekilde üretebilmemiz için ulusal şube ağlarına elektronik olarak erişebiliyoruz. Bu, ısıtmanızın mümkün olan en kısa sürede onarılacağı anlamına gelir
  • Tüm ev ve apartmanlardan ısıtma sistemlerinde, tekli ev sistemlerinden apartman dairelerinin çoklu konut yerleşim bloklarına kadar çalışıyoruz.

Kombinizin güvenliğini sağlayın

Kazan servisini rezerve etmek için şimdi bunu 2 şekilde yapabilirsiniz:

  1. 1)  Kazan servisinize online ödeme yapın
    Artık web sitemiz üzerinden online bir kazan servis veya kazan kapak planı (yıllık bir kazan servisi içeren) satın alabilirsiniz. Siparişinizi verdikten sonra, bu konuyu tartışmak için sizinle iletişime geçeceğiz ve mühendislerimizden birinin gelmesi için randevu alın.

Kazanlar

Kazanlar özel amaçlı su ısıtıcılarıdır. Fırınlar sıcak havada ısı taşırken, kazan sistemleri ısıyı sıcak suda dağıtır; bu da evdeki odadaki radyatörler veya diğer cihazlardan geçerken ısıyı verir. Soğuk su daha sonra tekrar ısıtılmak üzere kazana döner. Sıcak su sistemleri genellikle hidronik sistemler olarak adlandırılır. Konut tipi kazanlar genellikle yakıt için doğal gaz veya kalorifer yağı kullanır.

Bugün evlerde çok daha az yaygın olan buhar kazanlarında, su kaynatılır ve buhar evin içinde ısı taşır, radyatörlerde soğurken suya yoğunlaşır. Petrol ve doğal gaz yaygın olarak kullanılır.

Bir fan ve kanal sistemi yerine, bir kazan, sıcak suyu borulardan radyatörlere dolaştırmak için bir pompa kullanır. Bazı sıcak su sistemleri, yerden ısıtma sistemi olarak adlandırılan, yerden ısıtma sistemi olarak adlandırılan sistemdeki plastik boruların içinden dolaşır (bkz. “En Son Isıtma Isıtma Sistemi”). Önemli kazan kontrolleri arasında termostatlar, su kaynakları ve sirkülasyon ve su sıcaklığını düzenleyen valfler bulunur. Maliyet önemsiz olmasa da, “zon” termostatları ve kumandalarını hidronik sistemli bireysel odalar için basınçlı havaya göre kullanmak genellikle çok daha kolaydır. Bazı kontroller yeni kazanlarda standart özelliklerdir, diğerleri ise enerji tasarrufu sağlamak için eklenebilir ( ısıtma bakım sayfasındaki “Isıtma Sistem Teknisyeni Tarafından Yapılan Değişiklikler” bölümüne bakın ).

Fırınlarda olduğu gibi, yoğuşmalı gaz yakıtlı kazanlar nispeten yaygındır ve yoğuşmasız kazanlara göre çok daha etkilidir (çok karmaşık kontroller kullanılmadığı sürece). Yağla çalışan yoğuşmalı kazanlar, düşük gizli ısı potansiyeli ve geleneksel akaryakıt ile daha fazla kirlenme potansiyeli ile ilgili çeşitli nedenlerden dolayı  nadir görülür.

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Yenimahalle Siemens Servis

Yenimahalle Siemens Servisi

Yenimahalle Siemens Servisi Tüm çağrılar aynı gün veya bir sonraki gün ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi