Anasayfa / Ankara / Ankara Protherm Kombi Servisi
Heating Radiator

Ankara Protherm Kombi Servisi

Ankara Protherm Kombi Servisi  Kazan bakımınıza ayak uydurmanın uygun maliyetli bir yolu, kazanınızın yıllık temizlik ve servisidir. Bu sizi acil durumlardan ve bütçenize zarar verebilecek onarımlardan koruyacaktır. Kendinizi kaçınılmaz bir felaketten korumak için yıllık kazan temizlik ve servis programımıza danışın.

Protherm Ankara Kombi Servisi

Ekstra ipucu: Tavsiye edilen kazan servislerine ek olarak, bir karbon monoksit alarmı da bir yağ veya gaz kaynatıcınız varsa iyi bir yatırımdır. Kötü bakım yapılmış bir kazan, karbonmonoksit zehirlenmesine yol açabilir. Önerilen tüm önlemleri alarak güvende kalın.

Bugün bizi arayın !

herhangi bir sorunuz için bize ulaşın. Sektörümüz, o zamandan bu yana, evinizin güvende kalmasına yardımcı olmak için yeni standartlar ve daha ileri teknoloji ile değişmeye devam etti. Ama bir şey sabit kalmıştır: en iyi sıhhi tesisat çözümlerini sağlamaya olan bağlılığımız. Soruların var, cevaplarımız var.

Hizmet Garantimiz ve Garantimiz

İşe alma teknisyenleri için standartlarımız sektörde en yüksektir. İş dünyasında en iyiyi kullanıyoruz ve sürekli olarak teknisyenlerimizi eğitiyoruz; ürün ve tamir çözümleri konusunda güncel olduklarını garanti ediyoruz. Bir onarım için Standard Heating’i aradığınızda, aşağıdakileri bekleyebilirsiniz:

  • Uygun onarımlarda 1 yıl parça ve işçilik garantisi.
  • Lisanslı, gümrüklü ve sigortalı.
  • Sertifikalı ve yüksek eğitimli teknisyenler.
  • Teknisyen evinize giderken size verilen zaman dilimi içinde bir varış ve bir telefon görüşmesi yapılmasını isteyin.
  • Bagaj kapaklarını kullanarak ve ihtiyaçlarınız ve seçenekleriniz hakkında sizinle iletişim kurarak size ve evinize saygı duyan güler yüzlü, nazik ve profesyonel teknisyenler.

“Tahminden kuruluma kadar, bu insanlar bütün kalbini işe koyuyorlar. İşi doğru yapıyorlar. Standart Isıtma’yı seçtiğimiz için çok minnettarız. ”-

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kombi Bakım Arıza Masrafı Kim Karşılar

KiRALANAN BIR DAiREDE YAŞIYORSAK SIRADAN VE OLAĞANÜSTÜ KAZAN BAKIMI MASRAFLARINDAN ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi