Anasayfa / Ev Aletleri / Saç Düzleştirici Çalışmıyor Arıza Çözümleri

Saç Düzleştirici Çalışmıyor Arıza Çözümleri

Saç Düzleştirici Çalışmıyor Arıza Çözümleri Saçlarınızla gerçekten iyi çalışan mükemmel saç düzleştiricisini bulmak oldukça kolay. Bu düzleştirici çalışmayı durdurduğunda, tekrar işe almak için umutsuz olabilirsiniz. Saç düzleştiricilerle ilgili bazı problemler plakaları çıkarmak ve temizlemek kadar küçük olabilir.

Saç Düzleştirici Çalışmıyor

Diğer problemler, kendinizi düzeltmeye çalışmamanız gereken çok daha teknik olabilir. Saç düzleştiriciyi düzeltmeye çalışmak, garantiyi geçersiz kılabilir.  Sorunu teşhis edin. Metal plakalar hala sıcak olsa da ısınmazsa, arkalarında biriken yapışkan olabilir.

Plakaların arkasını temizleyin. Plakları yerinde tutan küçük vidaları çıkararak plakaları çıkarın. Alanı temizleyin ve plakaları tekrar takın. Düzleştiriciyi takın ve çalışıp çalışmadığını görün. Plakalar hiç bir şey yapmıyorsa, bu güç olabilir.

Garantinizi kontrol edin. Çoğu cihaz üretici garantisi ile gelir. Hala garanti zaman çerçevenizde olduğundan emin olun.

Üreticiyi arayın ve sorununuzu tartışın. Üreticiye ve düzleştiriciyle ilgili sorunlara bağlı olarak, ürünü gönderebilmeniz için bir iade paketi gönderilebilir. Çoğu üretici, ürünü satın alma belgesi ve garanti belgesiyle ürüne geri göndermenizi gerektirir.

Düzleştiriciyi paketleyin ve üreticiye geri gönderin. Öğeyi bir tür imza hizmeti ile gönderin. Bu, gönderiminizde kaybolduğunda, gönderdiğinizi kanıt olarak hizmet edecektir.

Cihazınızdaki güncellemeler için üreticiye sık sık başvurun. Çoğu, cihazın size geri gönderilmesini beklediğiniz zaman için size bir zaman çerçevesi verecektir.

İpuçları
Bazıları, ek bir ücret ödemeden sabit CHI ve GHD gibi cihazların alınmasıyla ilgili problem yaşamaktadır. Üreticinin size bir ücret talep etmesi durumunda ömür boyu garantiyi görmek için bayinize danışın. Garanti etiketini kırıyorsa, plakaları çıkarmayın. Yaygın sorunlara yönelik çözümlerde cihazınızla birlikte verilen kılavuza bakın.

Hakkında Repairman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Brother Yazıcı Sorunları Çözümleri

Brother Yazıcı Sorunları Çözümleri Arıza Giderme Brother Industries Ltd, tüm ...

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi